Fiber altyapı olan yer için internet sağlayıcısı önerisi

Merhaba. Fiber altyapının olduğu evimde 24Mbps download ve 8Mbps upload ile Superonline kullanıyorum, sözleşmem bir ay sonra bitecek. Fiyatların artması nedeniyle başka firmaları düşünüyorum. Fiber altyapısı için öneriniz hangi firmalar olur? İstanbul'da yaşıyorum. 24Mbps yetiyor, upload ise 8 gibi bir rakam olursa sevinirim ama çok önemli değil (2'den aşağı olmasın). Teşekkürler.
Millenicom tavsiye ederim. Superonline altyapısında 24 mbps Download, 5 mbps Upload hızını aylık herşey dahil 75 liraya veriyorlar. 50 mbps 90, 100 mbps 130 lira.

Millenicom tavsiye ederim. Superonline altyapısında 24 mbps Download, 5 mbps Upload hızını aylık herşey dahil 75 liraya veriyorlar. 50 mbps 90, 100 mbps 130 lira.
Hocam merhaba, Benim de bir sorum olacak Millenicom hakkında. Süperonline altyapısı ile 100mbps download'ı 129 TL'ye veriyorlar. Acaba güvenebilir miyiz ? internette çok şikayet var. İnsanlar bir türlü aktif edilmediğinden şikayetçiler. İnternet süperonline'ın fiber altyapısı ile gelecek diyorlar ama aradaki bağlantıda sorun olur mu ? Fikirlerinizi alabilir miyim ?

Hocam merhaba, Benim de bir sorum olacak Millenicom hakkında. Süperonline altyapısı ile 100mbps download'ı 129 TL'ye veriyorlar. Acaba güvenebilir miyiz ? internette çok şikayet var. İnsanlar bir türlü aktif edilmediğinden şikayetçiler. İnternet süperonline'ın fiber altyapısı ile gelecek diyorlar ama aradaki bağlantıda sorun olur mu ? Fikirlerinizi alabilir miyim ?
Bu tarz firmaların interneti ciddi manada iyi olabiliyor lakin teknik eleman eksikliğinden kurulumda gecikmeler yaşanabiliyor.

Son düzenleme:
Millenicomdan memnunum. Bulunduğum yerde Superonline altyapısı olsa o altyapıyı seçecektim.

1 yıldır millenicomdayım.. bence millenicoma taahhütsüz geç dene .benim kodla üye olursan 1 ay bedava zaten. hem denemiş olursun . max hız neyse onu alırsın dostum. dedigim gibi taahhüt yok ping değerleride güzel. 😎
ben 16 mbit adsl kullanıyorken şimdi 100 mbit hızı taahhütsüz 79 tl den kullanıyorum .

üye olursanız 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Millenicom'a ve NetSpeed'e bakabilirsiniz. Kablonet altyapınız varsa ve altyapınız destekliyorsa 100'ünüzü Güldüren veya Hayatı Yakalayan paketlerine bakabilirsiniz.

Biz VodafoneNet 16 Mbps fiber kullanıyoruz, altyapı Kablonet'ten geliyor. Hız testlerinde tam 16 Mbps indirme ve 2,3 Mbps gönderme alıyorum. Ping ise 23 ms çıkıyor. Tabii, ben modemden uzaktayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı