Fiber Altyapı Talebi ve Süreci

Siz de imza toplayıp talepte bulundunuz mu? Eğer santral orası ise muhtemelen benim de 200M mesafe. O sokakta da sadece no 14'de fiber altyapı var sanırım aynı sokakta başka birinde fiber bulamadım.
200M~ yakinimizda Turk Telekom bayisi var, kendileriyle konustugumuzda merkeze gitmelisiniz dediler. Babam gitti ve konustu, imza toplamanin bir anlami yok cunku bizden once bir mahalle Turk Telekoma baski yapmis ve oraya oncelik verdirmisler. Bu yuzden 5-6 yildir biz fiber internete gecis yapamiyoruz. 70M civarinda VDSL var fakat bizim sokak ve asagi cadde boyunca ADSL var.

Gardaşım öncelikle merhabalar twiter üzerinden türk telekom teknoloji müdürlerine mesaj atınız özet bir şekilde atınız size yardımcı olacaklardır . Fiber altyapıya kavuşmak dileyiyle hoşçakalın

200M~ yakinimizda Turk Telekom bayisi var, kendileriyle konustugumuzda merkeze gitmelisiniz dediler. Babam gitti ve konustu, imza toplamanin bir anlami yok cunku bizden once bir mahalle Turk Telekoma baski yapmis ve oraya oncelik verdirmisler. Bu yuzden 5-6 yildir biz fiber internete gecis yapamiyoruz. 70M civarinda VDSL var fakat bizim sokak ve asagi cadde boyunca ADSL var.
Gerçekten berbat bir durum. Bıktırdılar her şeyden.

Eki Görüntüle 771131
Benim evim Lale sokakta, sorgulattığım adres de 4 sokak yanımda olan Cami sokak. Eğer şu haritada çıkan TT logosu bahsettiğiniz santral ise evime çok yakın. 3 dakikalık yürüme mesafemde. @efedesu

O halde yarın direkt olarak yardım isteyeceğim. Zaten yanında çalıştığım patronum olur kendisi. Seve seve yardım eder bana. Umarım en kısa sürede fiber altyapı sahibi olurum çünkü artık gerçekten çok bıktım bu durumdan.

O zaman senin hizmet aldığın saha dolabında bile Fiber vardır büyük ihtimal sen bir kendi adresini de sorgula.
Eğer yoksa da gerekli yerlere müracaat edersen Fibere geçişin daha yüksek ihtimal olur, çünkü zaten hazırda mahallende ve yakınında Fiber var.

O zaman senin hizmet aldığın saha dolabında bile Fiber vardır büyük ihtimal sen bir kendi adresini de sorgula.
Eğer yoksa da gerekli yerlere müracaat edersen Fibere geçişin daha yüksek ihtimal olur, çünkü zaten hazırda mahallende ve yakınında Fiber var.
Her gün önünden geçtiğim yerde fiber varmış meğer :D Aşırı yakın bana ve umarım bu sayede kısa sürede fiber internete kavuşurum. Yarından itibaren başlıyorum sürece. Eğer onaylanırsa ne kadar sürede gelir fiber tahminen?

Her gün önünden geçtiğim yerde fiber varmış meğer :D Aşırı yakın bana ve umarım bu sayede kısa sürede fiber internete kavuşurum. Yarından itibaren başlıyorum sürece. Eğer onaylanırsa ne kadar sürede gelir fiber tahminen?

Sana en yakın saha dolabı orası mı?. O sorgulattığın adrese de uzak olabilir saha dolabı.
Yanı kısaca çok fazla uzaksa oradan hizmet alamazsın.
Ama bağlı olduğun Saha dolabına kadar Fiber yoksa başvuru yapabilirsin.
En sağlıklısı Telekom ile görüşmen, sonuçta yakınında Fiber var, bu da bir umut senin için.

Sana en yakın saha dolabı orası mı?. O sorgulattığın adrese de uzak olabilir saha dolabı.
Yanı kısaca çok fazla uzaksa oradan hizmet alamazsın.
Ama bağlı olduğun Saha dolabına kadar Fiber yoksa başvuru yapabilirsin.
En sağlıklısı Telekom ile görüşmen, sonuçta yakınında Fiber var, bu da bir umut senin için.
Yarın TT'yi de arayacağım, alabildiğim kadar bilgi alıp imza toplayıp patronumdan da yardım isteyeceğim. Umarım bunların hepsi süreci kesinleştirir ve hızlandırır.

Geri
Yukarı