Fiber Destekli Modem Tavsiyesi

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Merhabalar arkadaşlar. Bulunduğum siteye Süperonline fiber altyapı çalışması yapıyor. Kablolar döşendi şimdi sanırım binalara kutular yerleştirilecek. Şu an TTnet (maalesef) kullanıcısıyım. Ancak şu an kullanmış olduğum modem Airties'ın Air5341 modeli bozulduğu için yeni bir modem almak istiyorum. Alacağım modemin fiber destekli olmasını istiyorum tabii ki. En kısa zamanda fibere geçeceğim. Fiber destekli olduğunu anlamak için bakmam gerek bir özelliği var mı? Bunun dışında 5GHz bandı olursa iyi olur. Yazılım güncellemesi açısından da iyi hizmet sunan bir marka olabilir. Çekim gücü açısından Airties'ten memnun değilim. Ev 100 m2. Bunu da göz önünde bulundurarak tavsiyede bulunursanız sevinirim. Ben marka olarak Asus ve Zyxel arasında kalıyorum ama model tavsiyesi sizlerden. Bütçe olarak da 130 lira en fazla. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı