Fiber için İSS önerisi

d_w_d

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Şu anki internetimden hiç memnun olmadığım için internetimi, fiber internet ile değiştireceğim. Ancak markalar arasında kararsız kaldım. Şu an Uydunet kullanıyorum ancak Superonline almayı planlıyorum. Bazıları Uydunet daha iyi demiş. Bir de TTNet var ancak çoğu kişi kötü olduğunu söylüyor. Gerek hız bakımından gerek fiyat olarak hangisini önerirsiniz?

Dipnot: Yukarıdaki metin aşırı saçma sorular ve hatalarla dolu olabilir, affedin. İnternet hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Bu yüzden kablosuz internet mi yoksa kablolu internet mi daha hızlı onu da söyleyebilir misiniz?

Hepsinin altyapısı var mı?

Cevaplarınız için teşekkürler. Ben Superonline, Türk Telekomun altyapısını kullanıyor diye duymuştum. Altyapı olayını tamamen unutmuşum kusura bakmayın, altyapısı yoksa yapacak bir şey yok zaten ama siz hepsinin altyapısı varmış gibi öneride bulunursanız çok memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı