Fiber için ISS önerisi

Ardase

Femtopat
Daha fazla  
Boş port da var. GIBIRNet, Netspeed, Comnet falan baktım da kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknette Gigafiber destekliyorsa direkt ona geçebilirsin. Fakat 100mbit destekliyorsa Türknet biraz pahalandı. Ben hala kullanıyorum öneririm yine de. Altyapınızda hangisi daha çok hız veriyorsa ona bakabilirsiniz fiyat performans olarak. Türk telekom da çok önermesem de 1 yıllık taahhüt ile zamlardan etkilenmeden kullanabilirsiniz.

Türk Telekom altyapısı varsa TurkNet ve Netspeed öneririm.

Sevgili hocam bende TTNET kullanıyordum TurkNet'e geçtim fakat ping 5 ile 6 arası bunu düşürmemizin bir yolu var mıdır? CS2 de 50'den aşağıya pingim yok Valorant'ta 5 ile 6 alıyorum. Ama CS de işler değişik sanırım.

GPON netiniz yoksa geçiş yapacagınız bütün firmalar aynı hızları ve değerleri verecektir. Ben TTNET Speed net ve son olarak TurkNet kullanıcısı olarak söylüyorum.

Sevgili hocam bende TTNET kullanıyordum TurkNet'e geçtim fakat ping 5 ile 6 arası bunu düşürmemizin bir yolu var mıdır? CS2 de 50'den aşağıya pingim yok Valorant'ta 5 ile 6 alıyorum. Ama CS de işler değişik sanırım.

GPON netiniz yoksa geçiş yapacagınız bütün firmalar aynı hızları ve değerleri verecektir. Ben TTNET Speed net ve son olarak TurkNet kullanıcısı olarak söylüyorum.
Hocam değerler gayet iyi yani. CS de zaten bildiğim kadarıyla maksimum 45 e falan düşüyor. Ben de 110 mbit alıyorum, valorantta 2-3 ping, csde 50 ping. Normal bence değerleriniz. CS de zaten server uzak olduğu için düşüremezsiniz.

Hocam değerler gayet iyi yani. CS de zaten bildiğim kadarıyla maksimum 45'e falan düşüyor. Ben de 110 Mbit alıyorum, Valorant'ta 2-3 ping, CS'de 50 ping. Normal bence değerleriniz. CS de zaten server uzak olduğu için düşüremezsiniz.

Sizin hattınız VDSL mi ben 100'e 10 upload alıyorum. Son olarak VDSL de 100 üstüne çıkılmıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı