Fiber için keşif ve projelendirme

...müdürlüktekiler VDSL ile fiberi ayırt edemeyecek kadar cahil bence.
VDSL'in bakır kablo üzerinden verildiğini bilmeyen altyapı planlama ve erişim birimde çalışan personel gördüm.

Bu halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz...

Bu arada hayırlı olsun, takip numarası alıp sürekli arayıp sorun.

VDSL'in bakır kablo üzerinden verildiğini bilmeyen altyapı planlama ve erişim birimde çalışan personel gördüm.

Bu halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz...

Bu arada hayırlı olsun, takip numarası alıp sürekli arayıp sorun.
1602442381029.png

Doçent oldu ama dilini bilmiyor bu coğrafyada örnekler artabilir.

Bugün tekrar sosyal medya kanalları aracılığıyla yazdım ve geri dönüş aldığım zaman teknik birim adresim için 15.09.2020 tarihinde sisteme bu bilgiyi girmiş üstelik ben kayıt dahi açmadım bir anda umutla doldum yıl sonuna doğru konuyu güncellerim umarım diğer kayıtlar gibi güme gitmez bu seferki ciddi gibi keşif ve proje vs demişler.

Sanırım bu sefer olacak gibi yani bu kadar şikayet ve uğraş yerini buluyor asıl merak ettiğim VDSL mi gelecek GPON mu arayan arkadaş fiber deniliyorsa GPON'dur dedi ama pek güvenemiyorum müdürlüktekiler VDSL ile fiberi ayırt edemeyecek kadar cahil bence.

"Belirttiğiniz adreste fiber altyapımız bulunmamaktadır gerekli keşif ve projelendirme yapılacağı onay durumuna göre çalışmaların başlatılacağı tahmini olarak 31.12.2020 tarihinde çalışmalar tamamlanacaktır."

Bizim fiber hat yeni çekildi. Hava basmak için harika zamanlama.😎Darısı olmıyanların başına.

çanak üzerinden fiber çıkarsa ilerki senelerde sen gör ozaman türk telekomdaki abone kapatmaları starlink 2026ya kadar cıkarsa hiç affetmem 100 dolarda olsa alırım :)

@Ulunay Artık çıldırma aşamasına geldi linkedin'den CEO'ya yazdım geri döndüler planlanan çalışma yokmuş adama sordum neden bu takip numarasında olay böyle diye "Müdürlüğümüzden gelen güncel bilgi bu şekilde" dedi.

Yani adamlar resmen dalga geçiyorlar başka bir açıklaması yok.

@Ulunay Artık çıldırma aşamasına geldi linkedin'den CEO'ya yazdım geri döndüler planlanan çalışma yokmuş adama sordum neden bu takip numarasında olay böyle diye "Müdürlüğümüzden gelen güncel bilgi bu şekilde" dedi.

Yani adamlar resmen dalga geçiyorlar başka bir açıklaması yok.
Hocam emin misiniz ? Ben TT'nin FTTH'de proje iptal ettiğini görmedim.

2 farklı birim arasında iletişim eksikliği olmasın ?

Takip numarası verildiği zaman işin geri dönüşü olmuyor.

Hocam emin misiniz ? Ben TT'nin FTTH'de proje iptal ettiğini görmedim.

2 farklı birim arasında iletişim eksikliği olmasın ?

Takip numarası verildiği zaman işin geri dönüşü olmuyor.
Takip numaraları ve ses kayıtları duruyor bana en son arayanın dediğini tekrar dinledim aynen şunu diyor "Belirttiğiniz adreste yakın zamanda Fiber ve VDSL altyapı çalışmamız bulunmamaktadır ancak müşterimizin talebini aldık ve sıraya ekledik" son cümle ile daha önce yaptığım gibi her gün rahatsız etmemi engellemek istediler sanırım biliyorlar günde 3 kere istek yolladığımı.

Ayrıca şunu sordum geldiği zaman eve kadar mı yoksa kabine kadar mı gelecek diye ona müdürlüğümüz karar verecek diyor yani aralarında inanılmaz derecede iletişim sorunları var twitter ekibi fiber yazılıyorsa GPON olur diyor yönetim ekibi müdürlük karar verir diyor sonra müşteri mağdur oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı