Fiber internet için Router önerisi

Mearty

Hectopat
Merhaba, TT Fiber kullanıcısıyım. Paketim 100 Download-8 Upload şeklinde. Şu anda TT tarafından verilen modemi kullanmaktayım. Menzili pek yeterli değil. Ayrıca 5 GHz deneyimlemek istiyorum. Evdeki sistem şu şekilde: (Görseller internetten alıntıdır.)
2. görseldeki cihaz ilk görselde solda olan cihaz yerinde bulunuyor. Pek bilgim yok sanırım Router olarak geçiyor. Keenetic markasının iyi olduğunu duydum. Bütçem 1000-1200 TL.

20220103_233850.jpg
Tılgın-VDSL-Modem-Bridge-Köprü-Mod-Kurulum-_kapak.png

Merhaba, TT Fiber kullanıcısıyım. Paketim 100 Download-8 Upload şeklinde. Şu anda TT tarafından verilen modemi kullanmaktayım. Menzili pek yeterli değil. Ayrıca 5 GHz deneyimlemek istiyorum. Evdeki sistem şu şekilde: (Görseller internetten alıntıdır.)
2. görseldeki cihaz ilk görselde solda olan cihaz yerinde bulunuyor. Pek bilgim yok sanırım Router olarak geçiyor. Keenetic markasının iyi olduğunu duydum. Bütçem 1000-1200 TL.

Eki Görüntüle 1723355Eki Görüntüle 1723356
Keenetic Giga.

Merhaba, TT fiber kullanıcısıyım. Paketim 100 download-8 upload şeklinde. Şu anda TT tarafından verilen modemi kullanmaktayım. Menzili pek yeterli değil. Ayrıca 5 GHz deneyimlemek istiyorum. Evdeki sistem şu şekilde: (görseller internetten alıntıdır.)
2. görseldeki cihaz ilk görselde solda olan cihaz yerinde bulunuyor. Pek bilgim yok sanırım router olarak geçiyor. Keenetic markasının iyi olduğunu duydum. Bütçem 1000-1200 TL.

Eki Görüntüle 1723355Eki Görüntüle 1723356

Bu attıklarımdan birini alıp OpenWrt kurarak kullanmanı öneririm.

Geri
Yukarı