Fiber İnternet modem ilişkisi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
En son Millenicom'a kadar kıldım fakat her ay 15 TL modem kirası alacaklarını söylediler. Bu şekilde fiyat 94 TL oluyor. Bende modemi kendim alsam kullanabilir miyim dedim. Bana fiber modem satılmadığını söyledir. Dedikleri doğru mu İnternet üzerinde birçok fiber modem gördüm bu modemlerden birini alıp bu firma ile kullanabilir miyim?

En son Millenicom'a kadar kıldım fakat her ay 15 TL modem kirası alacaklarını söylediler. Bu şekilde fiyat 94 TL oluyor. Bende modemi kendim alsam kullanabilir miyim dedim. Bana fiber modem satılmadığını söyledir. Dedikleri doğru mu İnternet üzerinde birçok fiber modem gördüm bu modemlerden birini alıp bu firma ile kullanabilir miyim?

Kullanamazsın. Fiber kira usulü veriliyor ve cihazı değiştirirsen anlarlarsa destek alamazsın.

Fiber modem satılıyor ama sağlayıcılar kendi modemlerinden başkasını kullanmamıza izin vermiyorlar. Elimizde Fiber modem olmasına rağmen mecburen Superonline için modem kirası ödüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı