1000 TL fiber modem önerisi

253662

Hectopat
Arkadaşlar operatörün verdiği modemden kaynaklı mı bilmiyorum ama internette sorun yaşıyorum. Operatörlerin verdiği modemler ucuz baktım fiyatlarına.
Bana fiyat performans fiber modem önerebilecek var mı?
Superonline kullanıyorum 200 Mbps hız alıyorum. Paketimi yükselteceğim 500 Mbps 250TL'ya da 1000 Mbps 400 TL aylık olan paketlerden birisine geçeceğim. 3-5 binlik modem önermeyin. Sanırım en fazla verebileceğim bütçe 1K.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu modemlerden birini ben diğerini arkadaşım kullanıyor bütçenize hangisi uygunsa onu seçin derim Broadcom yonga var ikisinde de Tenda'yı kendim kullanıyorum duvara asmayacaksanız ısınıyor şimdiden söyleyim.

@Noctis Lucis Caelum bilgisayarı açınca durmadan internet gidip gidip geliyor modemi kapatıp açmam gerekiyor sonra düzeliyor ama 200 Mbps hız 100 Mbps'e düşünce düzeliyor.
Speedtest'te bakıyorum 100 Mbps verince düzgün internet kullanıyorum 200 verince kesintiler yaşanıyor modem kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Türk taktiği kapat aç yapınca modem de kendisi düşüyor hızı ve 100'ü geçmiyor.
Kaç kere telefonda uzaktan Update vs yaptırdım ve çok uğraştım ama düzen tutmuyor.

Ben de 1-2 kere kapat aç yapıyorum Speedtest'te 100Mbps verdiğinde mükemmel interneti kullanabiliyorum. Hızımın yarısı ama durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı