Fiber internet ve modem önerisi

Ugur3838

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, tasinacagim evde 500 mbps fiber FTTH hat var. Ancak internet sağlayıcılarının fazla oluşu ve modemimin 9 yıllık Telekom modemi olmasından mütevellit ne yapacağım karasız kaldım. Ayrıca ev 250 metrekare mesh mi olur yoksa modem mi? Bir yardımcı olursanız. (kurulum ücretleri olursa sevinim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Comnet üzerinden hizmet alabilirsiniz.
Ayrıca Keenetic markasının ağ çözümleri için üretilmiş cihazlarını tavsiye ederim.

Fiber tarifelerde modem ücretsiz veriliyor. Comnet'e yeni geçiyorum ben de daha geçiş aşamasındayım. 500'lük paketleri bulunmakta.

Ntbone.jpg

Çoğu firma fiber internet baglatirsanız yanında uygun bir modem veriyor ama olmazsa kablo ile bağlanırsınız.

Yalnız Comnet'te 500mpps FTTH olmasına rağmen 100 Telekom altyapısı gözüküyor maksimum hız 100 mpps. Yani bunun için Telekom müdürlüğüne yazı mı göndermem gerekiyor.

Son düzenleme:
Yalnız Comnet'te 500mpps FTTH olmasına rağmen 100 Telekom altyapısı gözüküyor maksimum hız 100 mpps. Yani bunun için Telekom müdürlüğüne yazı mı göndermem gerekiyor.

Benim de bildiğim kadarıyla 100Mbps altyapım olmasına rağmen Comnet 1000 Mbps verebiliriz diyor. Birkaç güne işlemlerim biter. Ne olduğunu söylerim dilerseniz.

Geri
Yukarı