Fiber internet önerisi

Türksat Kablonet:

1617278892661.png

Arkadaşlar İzmir/Karabağlar'da oturuyorum, evimde Superonline, Vodafone ve Türk Telekom'un fiberi var. Hangisini önerirsiniz?

Tavsiyem şu yöndedir internet altyapınız 50 Mbps üstüyse Superonline çok iyi bir internet Superonline düşük internetlerde kesilme yapıyor lakin yüksek internetlerde oldukça stabil oluyor. Sonuç olarak 50 Mbps üstü internet vereceklerse Superonline 50 Mbps altı vereceklerse Türk Telekom.

TurkNet yazıyor hocam. Neden acaba?
Maşallah bu arada modem alev alıyor mu?
Türk.net bağlandığım sunucu. İSS değil. Türk.Net istanbul Speedtest sunucusuna bağlanıyorum.

Router'imi kendim aldım. ASUS RT-AX82U. Herhangi bir ısınma yok bu arada.

Tavsiyem şu yöndedir internet altyapınız 50 Mbps üstüyse Superonline çok iyi bir internet Superonline düşük internetlerde kesilme yapıyor lakin yüksek internetlerde oldukça stabil oluyor. Sonuç olarak 50 Mbps üstü internet vereceklerse Superonline 50 Mbps altı vereceklerse Türk Telekom.
Hocam 200MBPS'ye kadar destekliyor alırsam 100 alırım.
Türk.net bağlandığım sunucu. İSS değil. Türk.Net istanbul Speedtest sunucusuna bağlanıyorum.

Router'imi kendim aldım. ASUS RT-AX82U. Herhangi bir ısınma yok bu arada.
Hocam comnet ping konusunda iyimi oyunlarda kesilme v.s yapıyormu ?
Hocam neden böyle dedi normalde var yani altyapı.

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam 200MBPS'ye kadar destekliyor alırsam 100 alırım.

Hocam comnet ping konusunda iyimi oyunlarda kesilme v.s yapıyormu ?
Hocam neden böyle dedi normalde var yani altyapı.

Eki Görüntüle 952843
Comnet ping konusunda bana göre çok iyi. İstanbulda Valve de 32ms alan arkadaşım var. Kesilme vb problemler kendim yaşamadım.

Sorunuza gelirsek yüksek ihtimalle daha kayıtlı değil altyapınız veri sisteminde. Diğer sitelerde mesela TürkNet altyapı sorgulamada çıkıyor mu?

Geri
Yukarı