Fiber internet önerisi

Vay be. Benim bulunduğum bölgede hiçbir altyapı yok bu yüzden Superbox kullanıyorum 200GB sınırlı :) antika devrinden kalmayım arada 1000ms görüyorum :D

Müşteri hizmetleriyle görüştünmü bu durum için.

100 Mbps yeterse o zaman TurkNet geç hocam zaman kaybetmeden geç başka operatörden geçiş seçeneği ile geç.

Şimdi geçsem çayma bedeli alıyolar mı Türk Telekom kullanıyorum malum

Başvuruda bulunmadınız mı hocam?
Başvurmadığım yer yok hocam, Turkcell ve Vodafone iplemiyor. Turk Telekom da 6 yıldır altyapı getirecek :) Linkedin'dan Turk Telekomun CEO'su ile iletişime geçtim ve özel bir numara aradı 1 yıl içinde yapacağız dedi. Bir yıl olmasına 2 ay kaldı. Bence hepsi paraya doydu iplemiyor veya bulunduğum bölgede fazla başvuran yok. Zaten şöyle söyleyim, 2010-2017 yılları arasında Turk Telekom Adsl altyapı hizmeti vardı. Afetlerden dolayı zarar gördü. O günden beri gelen giden yok :D

Hocam nerede yaşıyorsun tam olarak belki bulunduğun yerde uydu interneti hizmeti veren bir yer vardır biraz daha hızın artar.

Hocam nerede yaşıyorsun tam olarak belki bulunduğun yerde uydu interneti hizmeti veren bir yer vardır biraz daha hızın artar.
Hocam Uzaynet kullandım. Limitsiz 30MBPS 600MS Hız indirme için iyiydi ama Instagram akıcı değil, Youtube 720p drop veriyor Siteler 2-3 saniyede yükleniyordu. Bezdirdi 😟

Sizin ki yine iyiymiş hocam ben 12 Mbps hızında bir internete 1165 TL ödyorum aylık olarak. Magnet kullanıyorum bende, ama başvurularım kolay şekilde sonuç verdi bir hafta içerisinde sabit internete geçiş yapacağım.
Hocam ben magnet başvurusunu bilmiyordum. Sitede göremedim çünkü. Turk Telekom altyapısı için görüşürken tam, Superbox almıştım. Yani işler tersine döndü. Magnet'e geçersem Altyapıyı daha hızlı yaparlar mı? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı