Fiber İnternet Oyunlarda ping sorunu

Maviares

Hectopat
Daha fazla  
İnternet'te test yaptığım zaman değerler böyle çıkıyor.

1607520862730.png

Ancak TR Server'i bulunan oyunlarda 50'den aşağı ping almıyorum.

1607521573161.png

Ne yapmam gerek? Servis sağlayıcısı internette yaptığınız testte sıkıntı yoksa bizimle alakalı değil oyunlarla alakalıdır diyor.
CS:GO'da da arkadaşlarımdan daha fazla ping alıyorum. Onlarınki VDSL benimki VDSL'ken 29 ping alıyordum.

Son düzenleme:
CS:GO ya şu şekilde gidiyor. Cemalpaşa-Adana-acıbadem-bornova-acıbadem-viyana olarak gidiyor. Ülke içi güzelcene dolaştırıyorlar seni. Senin yapabilceğin bir şey yok bu durumda Telekom düzeltmesi gerekiyor.
TR serveri dedikleri şey muhtemelen Türkiye için açılmış ancak Türkiye'de olmayan bir server. Çünkü bu internetle rahat 20'den aşağı alırsınız.

Valorant'ın Türkiye'de bir sunucusu bulunuyor. Sanırsam İstanbul doğu tarafındaydı.

CS:GO ya şu şekilde gidiyor. Cemalpaşa-Adana-acıbadem-bornova-acıbadem-viyana olarak gidiyor. Ülke içi güzelcene dolaştırıyorlar seni. Senin yapabilceğin bir şey yok bu durumda Telekom düzeltmesi gerekiyor.

Valorant'ın Türkiye'de bir sunucusu bulunuyor. Sanırsam İstanbul doğu tarafındaydı.

Onu biliyorum da. Bu oyunda ama öyle gözükmüyor sanki?

Bunu başka bir başlıkta da söylemişlerdi
Eki Görüntüle 771993
böyle çıkıyor
Çok garip hocam. Sadece Valorant'ta oluyorsa Valorant'ın sorunu. Ama Minecraft Türk serverlerinde de oluyorsa bir sorun vardır. Minecraft oynuyorsanız, Son Oyuncu serverinde kaç ping aldığınızı yazabilir misiniz? Yani bence Valorant'ta sorun. Ticket açabilirsiniz.

Sorunun Valorant'ta olduğunu düşünmüyorum Çünkü Valorant'ta diğerlerinden ne kadar fazla ping alıyorsam CS:GO'da da o kadar fazla ping alıyorum.
Çok garip hocam. Sadece Valorant'ta oluyorsa Valorant'ın sorunu. Ama Minecraft Türk serverlerinde de oluyorsa bir sorun vardır. Minecraft oynuyorsanız, Son Oyuncu serverinde kaç ping aldığınızı yazabilir misiniz? Yani bence Valorant'ta sorun. Ticket açabilirsiniz.

Geri
Yukarı