Superonline Fiber İnternet Ping Sorunu

uftade

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Yüksek İnşaat Mühendisi
Technopat'tan herkese merhaba diyerek giriş yapmak istedim :)
Superonline 25 Mbps 100 GB AKK'li internet paketini kullanıyoruz. Modem olarak Huawei'nin HG253s miydi neydi öyle bir modemini verdiler. Başka modem kullanamayacağımızı bu modemi kullanmak zorunda olduğumuzu söylediler. Modem arada 1 duvar olan diğer odadan çok az çekiyor ve kopmalar yaşanıyor. En büyük problem ise ping sorunu. Bir anda 300-400 ping oluyor. Bağlantıda sıkça kopmalar yaşıyorum. Superonline yetkililerini her gün çağırdım her seferinde farklı ekipler geldi. Birisi modem ayarını değiştiriyor gidiyor diğeri CMD'den klasik kodları yazıp gidiyor en son gelen kişi modemi resetleyip gidiyor. Kısacası bir şey bilmeyen teknik bir ekip gelip gelip gidiyor ve sorunumu çözemiyor. Bu sorunu nasıl aşacağımı bulamadığım için yardım istiyorum. Ping oyunlarda çok sorun oluyor. Benzer sorun yaşayan var mı? Nasıl çözüm buldunuz? Hızlıdır sorun olmaz diye aldığım hizmet bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı