Fiber internet tarifesi önerisi

Sadie Adler

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 4-5 ay boyunca kullanmak üzere 1000 Mbps destekleyen (Türk Telekom) adresim için tarife arıyorum. Şimdiye kadar.
Comnet 500 Mbps.
Netspeed 200 Mbps ve internet kutusu 500 Mbps paketleri dikkatimi çekti ancak bu 3 sağlayıcı hakkında hiçbir fikrim yok. Tavsiyelerinize açığım.

Merhaba. 4-5 ay boyunca kullanmak üzere 1000 Mbps destekleyen (Türk Telekom) adresim için tarife arıyorum. Şimdiye kadar.
Comnet 500 Mbps.
Netspeed 200 Mbps ve internet kutusu 500 Mbps paketleri dikkatimi çekti ancak bu 3 sağlayıcı hakkında hiçbir fikrim yok. Tavsiyelerinize açığım.

www.fixnet.com.tr/evinterneti öneririm neden mi? 200Mbps tarifesi diğer operatorlere gore ucuz. 219.90TL. e-Devlet güvencesi ile hızlı ve yasal geçiş imkanını sana sunmaktalar, 2009 yılında kurulmuş bir operator. Daha gerisinden sistemhost firmaları gelmektedir. Looking glass ile şeffaf ping sunmakta kendi sunucularından aldığı. DC topluluğuda mevcut.

Comnet 500 Mbps.

ONT Huawei mi Nokia mı?
Huawei abonelerin FixNet'li olup 270-280 down gördü abone ortalama. Nokia abonelerinin FixNet'li olup 220-230 down gördü abone ortalama. Speedtest Ookla verileri. Steam üzerindede tam performans almakta Nokia ONT 26 civarı indiriyor olması lazım. 200Mbps paket hocam.

Geri
Yukarı