Fiber internet tavsiyesi

U1vi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biz 3 senedir Superonline kullanıyorduk. Şu anda oturduğumuz binaya fiber geldi ama Türk Telekom kabloyu çekmedi 600 TL cayma bedelimiz var. TurkNet düşünüyorum ama babam nedense istemiyor. Oyunlarda düşük ping ve oyun indirirken hızlı inmesi için hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz acaba?

Arkadaşlar biz 3 senedir Superonline kullanıyorduk. Şu anda oturduğumuz binaya fiber geldi ama Türk Telekom kabloyu çekmedi 600 TL cayma bedelimiz var. TurkNet düşünüyorum ama babam nedense istemiyor. Oyunlarda düşük ping ve oyun indirirken hızlı inmesi için hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz acaba?

Superonline ama babanızı TurkNet'e ikna edin bence daha iyidir.

Bu enflasyonist ortamda taahhütsüz internet alınmaz. Onun dışında altyapınızı hangi firma sağlıyor o firmadan internet almanız en sağlıklısı olur.

Türk Telekom dışında var mı altyapı sağlayan? Ayrıca Türk Telekom alamam fiber internet 400 lira babam asla ödemez onu.

Cayma bedelini geçeceğiniz firma ödüyor zaten. Bu konuyu bir araştırın derim.

TurkNet 250 lirasını ödüyor doğrudur sorun olan o değil zaten bugün eve elektrikçi geldi çatıya takılmış fiber kablolar oradan eve gelecek onu yaparken kablo kırılabilir falan dedi anlamadım hala neden istediğini.

TurkNet kullanıyosan sorabilir miyim oyunlarda kaç ping alıyosun?

komşu ülkelerden normal ev interneti çektirsek daha verimli olur. maşaallah bize para puldan kıymetsiz. gelir düşük gider dağı taşı aşıyo ama iş para karşılığına gelince hebele hübele… altyapı çalışması, oluşturulan talepler, …… yiyim ayakları vs. vs.

hocam yabancı kaynaklı siteler bağlantı kalite lokasyonlarını sunuyor. o tarz unsurlardan araştırıp ona göre verimi ve ücretlendirmeleri göze alarak ürün seç.

TurkNet 250 lirasını ödüyor doğrudur sorun olan o değil zaten bugün eve elektrikçi geldi çatıya takılmış fiber kablolar oradan eve gelecek onu yaparken kablo kırılabilir falan dedi anlamadım hala neden istediğini.

TurkNet kullanıyosan sorabilir miyim oyunlarda kaç ping alıyosun?
Maksimum 30-35 alıyorum, Genelde 20-27 civarlarında takılıyor.

Geri
Yukarı