Fiber İSS önerisi

RAMOEY

Centipat
Selamun aleykum oncelıkle arkadaslar. Ben Turk Telekom ile olan sözleşmem bitti, İSS arıyorum. Turk Telekom devam etmek ısterdım ama fıyatları cok ucmus. İSS önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olursanız sevınırım.

TURKNET ALTYAPI SORGULAMA
1610087219134.png

NETSPEED ALTYAPI SORGULAMA

asdfasdf.JPG

SPEED TEST

ASDAS.JPG

Hocam kesinlikle Turkcell almayın aldım pişmanım. Pingim uçup duruyor bu aralar Zula'da da pingim 900 falan görüyor.

Hocam kesinlikle Turkcell almayın aldım pişmanım. Pingim uçup duruyor bu aralar Zula'da da pingim 900 falan görüyor.
Hocam benım için hız onemlı degıl. Onemlı olan pıng olmaması. CS:GO oynuyorum sıkıntı olmasın. 7 yıldır Türk Telekom kullanıyorum, taahhüt bitti, ping olmaya basladı. Upload olursa yayın acarım, baska da download lazım degıl.

Selamun aleykum oncelıkle arkadaslar. Ben Türk Telekom ile olan sözleşmem bitti, ISS arıyorum. Türk Telekom devam etmek ısterdım ama fıyatları cok ucmus. ISS önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olursanız sevınırım.

Türk.net ten ayda sadece 85 TL'ye 100 Mbps alabilirsiniz modem ücreti falanda yok. 1 ayda ücretsiz geçecekseniz ben baştan sona size yardım etmek isterim. 1 ay ücretsiz için davet kodunuz yoksa verebilirim.

Geri
Yukarı