Fiber Internet + IPTV ISS Önerisi

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Dün itibariyle Türk Telekom taahhüt sözleşmesi bitti. Büyük bir ihtimalle birkaç gün içerisinde yenilemek için arayacaklar. Ama ben başka bir ISS geçmeyi düşünüyorum. Yalın FİBERNET LİMİTSİZ (VDSL 24 Mbps'e kadar 75GB) + Tivibu Full Paket 80TL veriyorum. Açıkçası Tivibu iyi fakat internetinden memnun değilim. Gerçek Fiber internete geçmek istiyorum. Ama yanında Tivibu gibi IPTV de lazım. Çünkü geriye sarma, tekrar izle, belgesel kanalları gibi vs. özelliklere ihtiyacım var. Bir de 75GB AKK hiç yeterli gelmiyor. Gene şu anki kullandığım internet fiyatında bir ISS önerir misiniz?

Adsız.jpg

Superonline fiber altyapısı varsa hiç düşünmeden geçebilirsin. Turkcell TV'de istediğin özellikler var fakat cihazlar biraz yavaş.

Apartmanda 1000mbps kadar altyapısı var. Şu kampanya hoşuma gitti.

3'lü Fırsat Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

50Mbps 125GB AKK + Turkcell TV 80TL iyimiş. Biraz daha araştırıp bu paketi alabilirim.

Vodafone fiber hakkında ne düşünüyorsunuz? Eve kadar fiber kablo geliyormuş sanırım.

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. @Asım Demir

Maalesef daha başka bir ISS geçemedim. Hala araştırmadayım. Turkcell güzel fakat paketler hep değişmiş. Dediğim paketin kotası 25GB düşmüş.

Şu iki paket 85TL denk geliyor. Gece kuşu kampanyasını beğendim. 00:00-06:00 arası AKK yok. Oyun vs indireceksem o sırada indirebilirim.

Gece Kuşu Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
Yanında Turkcell TV+ - TURKCELL SUPERONLINE

Bu arada Turkcell TV deneme fırsatım oldu. Gayet güzel bir sistem. Bunun dışında başka bir ISS veya tarife önerebilecek var mı?

Apartmanda 1000mbps kadar altyapısı var. Şu kampanya hoşuma gitti.

3'lü Fırsat Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

50Mbps 125GB AKK + Turkcell TV 80TL iyimiş. Biraz daha araştırıp bu paketi alabilirim.

Vodafone fiber hakkında ne düşünüyorsunuz? Eve kadar fiber kablo geliyormuş sanırım.

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. @Asım Demir

Maalesef daha başka bir ISS geçemedim. Hala araştırmadayım. Turkcell güzel fakat paketler hep değişmiş. Dediğim paketin kotası 25GB düşmüş.

Şu iki paket 85TL denk geliyor. Gece kuşu kampanyasını beğendim. 00:00-06:00 arası AKK yok. Oyun vs indireceksem o sırada indirebilirim.

Gece Kuşu Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
Yanında Turkcell TV+ - TURKCELL SUPERONLINE

Bu arada Turkcell TV deneme fırsatım oldu. Gayet güzel bir sistem. Bunun dışında başka bir ISS veya tarife önerebilecek var mı?
Gece kuşu gayet iyi bi tarife bende geçmeyi düşünüyorum ama ne yazık ki alt yapı yok. :cry:

Arkadaşlar Tivibu yüzünden çıkamıyorum. Babam vazgeçmem diyor. :) Sanırım gene Türk Telekom üzerinden devam edeceğim. Fakat en azından paketi değiştireyim diyorum. AKK yeterli gelmiyor. 80-90TL civarında Tivibu dahil ve AKK'si yüksek bir paket önerir misiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı