Fiber Kutu Geldikten Ne kadar Sonra Geçiş Yapılabilir?

Pigasor

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom'dan TurkNet'e port kaybetmeden yaklaşık bir ay önce geçiş yaptım. Bugün apartmanın dış kapısına baktığımda Türk Telekom yazılı fiber kutusunu gördüm. Aktif olarak TurkNet Özgür İletişim 16 Mbps paketini kullanıyorum ama özgür iletişim olduğundan dolayı 100 Mbps'e kadar çıkabiliyor bildiğiniz üzere. Peki bu fiber kutusu ne zaman kullanıma açık olur? Online işlemler uygulaması üzerinden paket yükseltme seçeneğine bastığımda uygun port olmadığını söylüyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim; iyi sosyaller. :) @500498

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Türk Telekom'dan TurkNet'e port kaybetmeden yaklaşık bir ay önce geçiş yaptım. Bugün apartmanın dış kapısına baktığımda Türk Telekom yazılı fiber kutusunu gördüm. Aktif olarak TurkNet Özgür İletişim 16 Mbps paketini kullanıyorum ama özgür iletişim olduğundan dolayı 100 Mbps'e kadar çıkabiliyor bildiğiniz üzere. Peki bu fiber kutusu ne zaman kullanıma açık olur? Online işlemler uygulaması üzerinden paket yükseltme seçeneğine bastığımda uygun port olmadığını söylüyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim; iyi sosyaller. :) @500498

Merhaba Pigasor, adresinizi İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sitesinden sorgulayın fiber aktif olarak gözüküyorsa destek kaydı açarak kampanyamı değiştirmek istiyorum üzerinden fiber talebinizi iletebilirsiniz.

Fiber altyapı aktif olduktan sonra geçiş yapabilirsiniz. Ne kadar sürede aktif olur onun kesin bir süresi yok maalesef. 1 hafta da olabilir, 1 ay da olabilir, 1 yıl da olabilir. Ama genelde çok farklı bir durum olmadığı müddetçe 1-2 ay arasında aktif ediliyor.

Merhaba, binanıza kutu takılsa bile yerleşik opertörün çalışmaları tamamlayarak fiber hizmeti satışa aktif hale getirmesi gerekmektedir. Sorgulama yaptığınızda fiberi gördüğünüz zaman online işlem merkezinden ''pakat değişikliği'' ya da '' kampanya değişikliği'' kaydı açarak talebinizi iletebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı