Fiber kutusu var ama internet fiber değil

jeis0

Decapat
Merhaba, TurkNet VDSL kullanıyorum. Altyapımı TurkNet ve Türk Telekom'un sitesinden adresimi sorguladığımda 1000 Mbps fiber internet gösteriyordu, binada fiber altyapısı vardı ama fiber kutusu yoktu. Birkaç gün önce de binaya fiber kutusu geldi, fakat hala internetim VDSL. Daireye kablo çektirmem için ne yapmam gerek? Başvuru yapmam gerekiyor mu yoksa TurkNet kendisi gelip kablo çekecek mi? Benim yapmam gereken bir şey var mı?

Bende aynı konudan muzdaribim aradım ancak hala altyapım 75 Mbps gözüküyor binaya fiber kutusu geldi ama değişen bir şey olmadı bende forum da konu açtığımda TurkNet forumdaki temsilcisinden çalışmalarımız devam etmekte diye mesaj gelmişti anlayacağınız hala bekliyorum.

Merhaba, TurkNet VDSL kullanıyorum. Altyapımı TurkNet ve Türk Telekom'un sitesinden adresimi sorguladığımda 1000 Mbps fiber internet gösteriyordu, binada fiber altyapısı vardı ama fiber kutusu yoktu. Birkaç gün önce de binaya fiber kutusu geldi, fakat hala internetim VDSL. Daireye kablo çektirmem için ne yapmam gerek? Başvuru yapmam gerekiyor mu yoksa TurkNet kendisi gelip kablo çekecek mi? Benim yapmam gereken bir şey var mı?

TurkNet'e ticket atacaksınız binama GigaFiber geldi ona geçmek istiyorum diye gerisini onlar halleder artık.
Kutu aktif olmadıysa biraz zamanını alır ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı