Fiber mi geliyor?

Dolap 1, 5-2 ay oldu koyulalı. Karşıdaki elektrik direğinden çektiler 3 hafta oldu çekileli. Dün Huawei kartları taktıklarını gördüm. Bugün aktif olmuş gözüküyor sorguladığımda.

Hocam elektrik kablolarını çektiklerini gün mü bağladılar elektriği yoksa aradan biraz zaman geçip mi bağladılar.

Fiber kardeşim, etimesgutta mısın?

Etimesgutta değilim hocam.
Elektrik direğinde kablo boşta duruyordu sarkık şekilde 2 hafta sonra bağladılar.

Elektrik direğinde kablo boşta duruyordu sarkık şekilde 2 hafta sonra bağladılar.

10 gün olacak benim de hala bağlanmadı elektrik maalesef.
@EkmekArasiHDD hocam bugün Türk Telekom taşeron firması gelip fiber optik ek kutusu kurulumunu yapıyorlardı ne için yapıldığını sordum saha dolabı için yaptıklarını söyledi bu kutuyla saha dolabıyla ne alakası var biliyor musunuz?
Şöyle bir kutuydu.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
@EkmekArasiHDD hocam bugün Türk Telekom taşeron firması gelip fiber optik ek kutusu kurulumunu yapıyorlardı ne için yapıldığını sordum saha dolabı için yaptıklarını söyledi bu kutuyla saha dolabıyla ne alakası var biliyor musunuz?
Şöyle bir kutuydu.
Muhtemelen dolaptaki fiber kablo için.

Bundan 3 gün önce 3 4 kişi gelip Türk Telekom logar kapağından kaldırıma kadar asfaltı delip altından bir çeşit turuncu kablolar geçirdiler ve 3 tane siyah boru yerleştirip gittiler. Dün tekrardan gelip resimde gördüğünüz beton taşı yerleştirip ek olarak 2 tane daha boru eklediler. Başka bir şey için mi geldiler yoksa internet altyapısı için mi?

Aynısını bize geldi.
Bu fotoğraftan tek anlaşılabilen şey bir saha dolabı kurulacağı. O saha dolabı da genelde VDSL getirir. Eve kadar fiber geleceğini gösteren hiçbir emare yok fotoğraflarda.

Doğru ama bizim bu fotoğraflardaki gibi ve apartmana kadar kablo geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı