Fiber modem önerisi

Burak_Akkaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu bugün ikinci konum kusura bakmayın lütfen :)
biraz önce de halama hangi ISS'yi tercih edeyim diye konu açmıştım, NetSpeed almaya karar verdim.
Galiba NetSpeed modem vermiyormuş. O yüzden fiber bir modem almaya karar verdim. Bütçe 300 TL. Dual band olursa iyi olur :)

Arkadaşlar merhaba. Bu bugün ikinci konum kusura bakmayın lütfen :)
biraz önce de halama hangi ISS'yi tercih edeyim diye konu açmıştım, NetSpeed almaya karar verdim.
Galiba NetSpeed modem vermiyormuş. O yüzden fiber bir modem almaya karar verdim. Bütçe 300 TL. Dual band olursa iyi olur :)
Ayda 9TL vererek firmadan fiber modem kiralaman gerekiyor. Fiber hizmetini sadece kendi modemleri ile alabiliyorsun, başka modeme TT izin vermiyor.

Anladım. O zaman ben müşteri hizmetlerinden modem kiralamak isteyeceğim yani değil mi?
Sitelerinde yazdığına göre interneti onlar kuracak ve kurulum esnasında modemi de verecekler. Yine MH arayarak teyit edersiniz ama öyle yazmışlar.
  • Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Fiber internet altyapısında tarife fiyatına ek olarak aylık 9TL modem kira bedeli alınmaktadır. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda www.netspeed.com.tr/hgwcihaz sayfasında yayınlanan cihaz bedelleri listesinde yazılı tarafınıza teslim edilmiş olan güncel Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Geri
Yukarı