Fiber modem önerisi

Nameless44

Kilopat
Daha fazla  
Şu an TTnet Fibernet 24mbps abonesiyim.
Tilgin HG1332 (802.11ng 300mbps) kullanıyorum. WAN portundan bağlanıyor cihaz.

TTnet verdiği için kullanıyorum ancak kablosuzda sinyali düşük ve bağlantı hızı yavaş roket kullandığımda Macbook Air 2013 cihazımdan (802.11ac) 35Mbps bile alamıyorum. Kabloluda 94Mbps'nin üstünü göremedim. Online oyunlarda ping artışı oluyor. Yarın bir gün üst paketlere geçsem hiç kullanamayacağım.

Bu cihazın yerine uygun fiyatlı 802.11ac veya daha iyisi bi teknoloji destekleyen hızlı F/P ürünü arıyorum. Ancak bu fiber dönemi cihazlarından pek anlamadığım için hangi cihaz uygun bilmiyorum.

Ayrıca Desktop PC içinde 802.11ac destekleyen bir usb 3.0 destekli adaptör arıyorum. Şuanki piyasa şartlarında eski teknolojili ürünler bile pahalıyken uygun fiyatlı ürün bulmak zor yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Modemler konusunda benimde pek bilgim yok ama size bir öneride bulunabilirim. Sahibinden sitesi üzerinden 2. El fiber modemleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

O türden siteleri düşündüm. Ancak benim şuan istediğim alınacak siteler değil. Model önerisi istiyorum. Fiyat sınırına uyulmasa bile bir öneri bekliyorum.
Ama sınır belirtmediysem de 800-1000tl fiyatında cihazlar önermeyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı