Fiber müstakil binaya gelir mi?

Evimizin hemen karşısındaki sitede Superonline fiber var. Rögar kapağı da hemen önümüzde. Bizim ev 3 katlı ve bu 3 katta da bu fiberi kullanmayı düşünüyoruz. Fiber çekilebilir mi? Çekilmesi çok mu zor bir işlem bu Allah aşkına. Hemen dibimizde, kendim insem çeksem olur vallahi 😅

Seninle tamamen aynı durumda müstakil 3 katlı ev var. Garip şekilde fiberi evde VDSL aboneliği varken çektiler. Sokaktan geçiriyoruz lazım olur diye. Türk Telekom çekti fiberi. Ben de hazır fırsatı bulmuşken TurkNet'e geçtim. Altyapı da hazır olduğu için 110 Mbps falan hızda interneti 85 liraya taahhütsüz alıyorum. Yani önce ttkom aboneliğin varken fiberi çektir. Sonra geçiş yap. Yoksa asla gelmıyorlar.

Seninle tamamen aynı durumda müstakil 3 katlı ev var. Garip şekilde fiberi evde VDSL aboneliği varken çektiler. Sokaktan geçiriyoruz lazım olur diye. Türk Telekom çekti fiberi. Ben de hazır fırsatı bulmuşken TurkNet'e geçtim. Altyapı da hazır olduğu için 110 Mbps falan hızda interneti 85 liraya taahhütsüz alıyorum. Yani önce ttkom aboneliğin varken fiberi çektir. Sonra geçiş yap. Yoksa asla gelmıyorlar.

Hocam tam olarak anlayamadım kusura bakmayın. Şimdi Türk Telekom'dayken fiber bağlatıp eve, sonradan TurkNet'e geçmeyi mi öneriyorsunuz?

Geri
Yukarı