20 yıllık binaya fiber gelir mi?

Peki dostlar imza toplamadan olur mu bu iş
Direkt Ben başvursam siz nasil yaptınız @layfinn @Centuriof @Necromancerr0

Kafayı yicem geçen ekimde yeni portlar açıldı(vdsl2) onlar da yok oldu biz alamadık talep var yani haftasında bitti portlar bunu kullanarak adamlara falan yazsam önerebileceğiniz bir ley var mı

Peki dostlar imza toplamadan olur mu bu iş
Direkt Ben başvursam siz nasil yaptınız @layfinn @Centuriof @Necromancerr0

Kafayı yicem geçen ekimde yeni portlar açıldı(vdsl2) onlar da yok oldu biz alamadık talep var yani haftasında bitti portlar bunu kullanarak adamlara falan yazsam önerebileceğiniz bir ley var mı
Açıkçası merkezi yerde oturduğumdan dolayı geldiğimde fiber vardı. O yüzden konuya hakim değilim. Sadece bu kadar eski binaya geldiyse sizin binaya hayli hayli geleceğini düşünüyorum.

Hocam binanın yaşı bir eksi gibi görünse de gelir mi gelir neden olmasın ki? İmza toplamadan zor açıkçası. İşin üzerine düşerim diyorsanız bina sakinlerinden imza toplayarak işe başlayabilirsiniz. Zamanında açtığım konuyu da şuraya bırakayım belki bir faydam dokunur: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Hocam binanın yaşı bir eksi gibi görünse de gelir mi gelir neden olmasın ki? İmza toplamadan zor açıkçası. İşin üzerine düşerim diyorsanız bina sakinlerinden imza toplayarak işe başlayabilirsiniz. Zamanında açtığım konuyu da şuraya bırakayım belki bir faydam dokunur: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim
bu imza olayı sadece fiber istenme hakkında değil mi ?
Binadiklee falan sorarsa mahcup olmayalım tt zorunlu bir taahüt falan kitlemez umarım

bu imza olayı sadece fiber istenme hakkında değil mi ?
Binadiklee falan sorarsa mahcup olmayalım tt zorunlu bir taahüt falan kitlemez umarım
Aynen hocam dilekçenin içeriği sadece fiber altyapı talebi ile ilgili olacak. Zaten linkini attığım konuda dilekçenin fotoğrafını da paylaştım. Bire bir aynısını yazmak zorunda değilsiniz elbette, aşağı yukarı bir plan oluşmuştur kafanızda.

Geri
Yukarı