Fiber optik altyapı çalışması

byngmzz

Decapat
8 yıldır beklediğim altyapı çalışmalarına İstanbul Gaziosmanpaşa'da sonunda başlandı, tüm ülkeye yayılması dileğiyle. :)

13E6609F-6055-4154-9F39-4C08595C6013.jpeg

305783F4-B0F9-4E11-9963-7EF7D956B6FF.jpeg

Bize de sözle 1-2 ay içinde geleceği söyleniyor. Saha kutularını (tip-7) değiştirdiler bu ay, umarım dedikleri gibi alt yapı da yaparlar. Hayırlı olsun.

Son düzenleme:
@Ecmel Valla bizim aktif oldu ama port aktarımı olmadı. Hala bekliyoruz :D
Bize de 1-2 ay içinde alt yapıyı yapıp aktif edeceğiz dediler ama umarım dedikleri gibi olur. İnternet paketini yükseltmek istiyoruz ama alt yapı yok. :D

Bizim burada Malatya'da, oturduğum binaya 100 metre uzakta Türk Telekom'un kutusu var. Sorum şu size arkadaşlar binaya 100 m. uzak kutu o meseafeden dairemize fiber istesek yolları deşip eklerler fiyatı da bize kitlerler mi? 16 Mbps VDSL internet alıyorum 2 mb. indirmem var diye çığlık atıyorum sevinçten.

Öyle şey olur mu ya hangi hakla alacaklar? Kablo döşemek kendi işleri onlara ait, zaten internetten kazanıyorlar ya her ay, hem sonra gider sorarsın. Bazı şeylerin ayağınıza kadar gelmesi için sizlerin harekete geçmesi lazım. imza toplamanız lazım dilekçe için

Bizim burada Malatya'da, oturduğum binaya 100 metre uzakta Türk Telekom'un kutusu var. Sorum şu size arkadaşlar binaya 100 m. Uzak kutu o meseafeden dairemize fiber istesek yolları deşip eklerler fiyatı da bize kitlerler mi? 16 Mbps VDSL internet alıyorum 2 MB. İndirmem var diye çığlık atıyorum sevinçten.

Fiyatları onlar karşılıyor. Siz sadece TT il müdürlüğüne gidin. Dilekçe verin, takip numarası da alın. Sonra bekleyin.

Geri
Yukarı