Fibere geçiş sonrası ping düşmedi

invictus 07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar VDSL 50Mbps paketten fiber 100'e geçtim. Kurulumu yaptılar ama ping değerim eskisi ile aynı. Fiberi olan arkadaşlarım Valorant TR sunucusunda 3 ping alırken ben 10 ping alıyorum, sebebi nedir?

Superonline fiber ise geçmiş olsun, çözümü yok. Zamanla ne demek istediğimin tüm detaylarıyla öğrenirsin veya araştırırsan. Bu bahsettiğin sorun en basiti. Kabaca Superonline demek sansür demek diyorum.

Bu konu içerisindeki paylaştığım konuları inceleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizi de degistirdiler mi?

Evet.

Superonline fiber ise geçmiş olsun, çözümü yok. Zamanla ne demek istediğimin tüm detaylarıyla öğrenirsin veya araştırırsan. Bu bahsettiğin sorun en basiti. Kabaca Superonline demek sansür demek diyorum.

Bu konu içerisindeki paylaştığım konuları inceleyin.

Hocam Vodafone VDSL'den fibere geçtim. Türk Telekom modemi ve küçük bir adaptör verdiler. Ping değerim eskisiyle aynı. Kağıthane'de oturuyorum.

İnternet hızı pinge doğrudan etki etmez. Bağlantının kalitesi, sunucuya olan uzaklık gibi faktörler önemlidir.

10 ms çok iyi değerler neden düşmesini istiyorsun ve illa düşecek diye bir şeyi varmıki.

Hangi internet sağlayıcı servisi?

Eskiden de 10 ping alıyordum şimdi de 10 ping alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.

Hocam Vodafone VDSL'den fibere geçtim. Türk Telekom modemi ve küçük bir adaptör verdiler. Ping değerim eskisiyle aynı. Kağıthane'de oturuyorum.

Eskiden de 10 ping alıyordum şimdi de 10 ping alıyorum.

E çok normal internet hızının yükselmesi ping düşürmez ve 1 ms bile alsan bir fark anlayamazsın boşuna kafaya takma bunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı