Fiber'e geçişten sonra ping hız uyumsuzluğu

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar dün evimize fiber internet döşendi. Daha önce hız 4 Mbps idi şimdi 40 Mbps oldu. Ama hız testinde aşağıdaki gibi bi saçmalık var bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    76,6 KB · Görüntüleme: 478
VPN Tarzı şeyler kullanıyorsanız kaldırın.
Hayır kullanmıyorum. 1 hafta önce win10 kurdum. Yükseltmeden sıfır kurdum. Fiberden önce ping 100 civarıydı. Hız 4 Mbps idi.

Bu ara paket 25 Mbps imiş ama ben bu hızı alıyorum bu ne demek oluyor? Neden bu hızı gösteriyor? Bozuk mu ki?

İlk sorun kendiliğinden düzeldi ama benim paket 25 Mbps olmasına rağmen neden ben iki katı hız alıyorum onu hala çözemedim. Herhangi bi fikri olan var mı?

Hayır kullanmıyorum. 1 hafta önce win10 kurdum. Yükseltmeden sıfır kurdum. Fiberden önce ping 100 civarıydı. Hız 4 Mbps idi.

Bu ara paket 25 Mbps imiş ama ben bu hızı alıyorum bu ne demek oluyor? Neden bu hızı gösteriyor? Bozuk mu ki?

İlk sorun kendiliğinden düzeldi ama benim paket 25 Mbps olmasına rağmen neden ben iki katı hız alıyorum onu hala çözemedim. Herhangi bi fikri olan var mı?
Santrale yakın olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı