Çözüldü FIFA 07 windows 7 sorunu - FIFA{0} is not installed correctly

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ramayana09

Hectopat
Ben FIFA 07 hastasıyım. Çıktığından beri oynamaktaydım. XP de sorunsuz çalşıyordu. Yeni bir bilgisayar aldım ve windows 7 64 bit olduğun için mi bilmem hata veriyor. FIFA{0} is not installed correctly. please reinstall Hatası ekrana geliyor. İnternette araştırdım ama hiçbiri işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz?

Oyunun düzgün yüklenmediğini belirtiyor... Oyunu HDD bölümlerinden birine formattan önce kopyaladıysanız olmaz. Oyunu tekrar kurun. Son güncellemelerini de internetten indirin. 1990'ların oyunları dahi sorunsuz çalışıyor Windows 7 ve 8'de.

Oyun büyük ihtimalle korsan sanırım. Çözüm çok basit. Oyunu yeniden kur. FIFA serisinde bu özellik vardır. Format atınca, Flash disk'e kopyalayıp atınca, oyun bu hatayı veriyor. Yeniden kurunca sorun çözülecektir.

Raşit bey evet yeniden kurdum ve yine olmadı.
Oyun hiç bir uyarı vermiyor.
Hiç açılmıyor.
Uyumluluk modunu bile değiştirdim yine olmadı.
Reloaded dosyasınıda crack'a dahil mi etmemiz gerekiyor yoksa ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Slm kolay gelsin bana fifa 2007 nın windows 7 reg dosyası lasım warmı arkadaslar.

Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden cook tşkler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı