FIFA 13 vs PES 13

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selamlar herkese. FIFA 13 ile PES 13 arasındaki farkları, oyunları oynadığınızda gördüğünüz farkları buraya yazalım. Bakalım kimler hangi oyunu daha çok beğenmiş.

Oyunu indirdim ve karşılaştırma yaparak oyuna başladım. Önce FIFA 13 oynadım daha sonra PES 13'ü oynadım. Sonuç mu ?

FIFA 13 :
-Maç esnasında spikerlerin hiç durmadan maçı anlatması.
-Ev sahibi taraftarın atak anında bağırmaya başlaması ve verdikleri heyecan.
-Oyunun dinamikleri, bağlı çalımları, oyuncuların topa karşı verdikleri tepkiler.
-Kısacası FIFA 13 oynarken hop hoplayıp, hop kalktm.

PES 13 :
-Oyun genelinde spikerler dakikalarca susup sadece çok önemli pozisyon olduğunda ya da gol olunca ses çıkardı.
-PES 12 den pek bir farkı yok.
-Grafikler, oyuncuların topa verdikleri reaksiyonlar hemen hemen PES 12 ile aynı.
-FIFA 13'te yenilmiş olsam da aldığım tadı, PES 13'te 4 gol atmama rağmen alamadım.

Demo karşılaştırması yaptığım zaman FIFA'nın baskın geleceğinden emindim. Oyunlar çıktıktan sonra tam sürümlerini de oynadım. Kararım hala aynı PES13 yıllardır aynı yemeği oyunculara sunuyor. FIFA'nın yeni kariyer sistemi ise Master Lig'den çok üstün olmuş. Online takas sistemi ve kontrat işlemleri yeni bir menajerlik sistemi ortaya koymuş.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı