FIFA 13'te yaptığımız maçlar

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selamlar herkese. FIFA 13'te yaptığı maçları kayıt edip, sizde burada paylaşabilirsiniz. Kendi videom ile işe başlayalım.

Maçı arkadaşın ile evim de yaptık. Maçın kendisini de koyacaktım. Ancak boyut kalkar 10 GB olursa, onu düşürsem bile 1 2 GB olacak ve Upload sürem uzayacaktı. Ben de Uzatma dakikalarını koydum. Maç 0-0 iken oldukca iyi geçti. Benim kaçırdığım, direkten dönen pozisyonlarıma hala canım yanmakta. Uzatma dakikalarında biraz da olsun şansım ile maçı almayı başardım. Chelsea (Raşit Gönenç) - Real Madrid (Ziya Erkara)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bir nevi FIFA'ya benim sayemde başladı. PES'ten sıkılınca bir iki FIFA oynattım, ona geçiş yaptı. Son 1 aydır hemen hemen her hafta 1 maç yapıyoruz beraber. Normalde o oynayamıyor, evinde ki bilgisayar iyi olmadığı için ;)

Bir de maçı sadece bu uzatmadan değerlendirmeyin. Biz tek bir maç yapmadık ve orada maçın ilk 90 dakikası var. ;)

Bu biraz da benden kaynaklı, rakip kale sahası dışı ve içinde top çevirmeyi seven biriyim, zaten adamlar yorulmuş bir halde, o yüzden o tek başına topu alıp gitme olayı biraz şansı deneme açısından. Eğer yeterince düzenleme yapma şansım olsa, full maçı koyacağım. Ama boyutlar fazla büyük. :)

Daha Global Offensive için bir video çektim. 10 GB tuttu. Onu Movie Maker ile biraz boyut düşüreyim dedim, 2 GB'a düştü. şu an onu yüklüyorum, 12 den beri açık daha %65'teyim. Düşün artık :)

Hey yoo ismimi silersen olur. İlk maçta 3-0 ben kazanmıştım sanırım. ;) Onu da koyabilirsin yani. :)

Ayrıca ileri-geri konuşanlar için maçların ikisinin de 90 dakikasını koy ki anlasınlar biraz. Aynı şehirde olsak sizinle teke tek oynamak isterdim. ;)

Evet arkadaşlar yeni bir maç, ancak bu kez de maçın ilk yarısı yok. :D Evet biliyorum ancak boyutları düşürmenin yolunu daha yeni keşfettim, o yüzden şimdilik bu maç sizleri idare eder. Maçın ilk yarısında ki iki golü kayıt etmedim. Çünkü 2 side penaltıdandı. Güzel bir maç çıkardığımı düşünüyorum. Zorluk seviyesi : World Class'tır (Evet daha yeni yeni yenmeye başladım.) İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı