FIFA 14 PS3 gamepad tuş ataması nasıl yapılır?

tesis_tv

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayardan FIFA 14 oynamak istiyorum. Oyun açılıyor ama PS 3 Gamepad'in tuşları farklı yerlerde. Mesela R3'te a var l3'te de b var nasıl tuş atamasını yapabilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Ban yiyeceğini biliyorsun değil mi? Zaten yüksek ihtimalle 13 yaş altı bir çocuksun, lütfen yaşının gerektirdiği şekilde davran ve bu forumdan uzaklaş dostum. Hiç komik değilsin inan bana. Kendini rezil edersin sadece.

Hayatını tarih eser diye mimar sinan müzesinde sergilerim.
Kardeşim ilk önce kuralları oku ve insan olmayı öğren, herkes 4060, 4090 kullanmak zorunda değil ya da üst sistemler kullanmak zorunda değil. İnsanlara yardım etmek için ve sosyalleşmek için yapılmış bu platform.

Bilgisayardan FIFA 14 oynamak istiyorum. Oyun açılıyor ama PS 3 Gamepad'in tuşları farklı yerlerde. Mesela R3'te a var l3'te de b var nasıl tuş atamasını yapabilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

X360CE programı ile ayarlayabilirsiniz hocam. Mevcut bir sürü video bulunmaktadır. İyi günler dilerim.
(Eğer yapamazsanız geri dönüş sağlayın. Yardımcı olmaya çalışırım.)

Kardeşim ilk önce kuralları oku ve insan olmayı öğren, herkes 4060, 4090 kullanmak zorunda değil ya da üst sistemler kullanmak zorunda değil. İnsanlara yardım etmek için ve sosyalleşmek için yapılmış bu platform.
Çocuk uyarı aldı hocam. Devam etmez muhtemelen.

Geri
Yukarı