FIFA 15 Klavye Tuş Ayarları Yapma

Dandik bir kol taktım, kolla girdim bi maç yaptım çıktım. Tekrar klavye kullanarak girdim oyuna. Her şey normale döndü. Yaptığım ayarlarda çalışıyor.

İlginiz için size de teşekkür etmeyi unuttum. Sağ olun. Gerçekten çok ilginçti. Kol görünce oyun kendine geldi.

İnanır mısın aynı sorun bugün sabah 9 gibi benim de başıma geldi. :) UT'de ilk maç klavye, ikinci maç gamepad ile oynadım. Üçüncü maçta klavye ile oynamak istedim fakat tıpkı dediğin gibi oldu tuşlar. C hızlı koşma falan. Sonra "Belgelerim" klasöründen FIFA 15'i sildim düzeldi.

Merhaba hocam,

Bende şöyle bir sıkıntı var, FIFA 2015 PC Origin'den yükledim bütün ayarları yaptık iyi hoş güzel oynuyoruz pas şut hızlı koşma her şey tamam fakat, ileri ve sola doğru koşarken s'ye bastığımda pas vermiyor ( E ve yön tuşlarından 2'sine bastığımda pas olan s çalışmıyor ) veya geriye doğru hızlı koştuğumda e ve yön tuşuna bastıktan sonra sola veya sağa doğru hızlı koşamıyorum
Bu sıkıntı neden olabilir?

Merhaba hocam,

Bende şöyle bir sıkıntı var, FIFA 2015 PC Origin'den yükledim bütün ayarları yaptık iyi hoş güzel oynuyoruz pas şut hızlı koşma her şey tamam fakat, ileri ve sola doğru koşarken s'ye bastığımda pas vermiyor ( E ve yön tuşlarından 2'sine bastığımda pas olan s çalışmıyor ) veya geriye doğru hızlı koştuğumda e ve yön tuşuna bastıktan sonra sola veya sağa doğru hızlı koşamıyorum
Bu sıkıntı neden olabilir?
  • Tuş ayarlarını tam şekilde doğru yaptınız mı?
  • Sorun 2 tuşa basılı tutarken 3. tuşa bastığınızda tepki vermemesi mi?
  • Yoksa tuş ayarları normal gözükürken oyun içinde farklı çalışması mı?
  • Donanımlarınız nedir?
  • Klavyeniz nedir?

Merhaba ,
Tuş ayarlarım hepsi tek tek bastığımda sıkıntısız fakat dediğim gibi sağ ve yukarı tuşuna basıp pas vermek istediğim de pas vermiyor illa bir yön tuşundan elimi kaldıracağım o zaman pas veriyor, klavyem ise K120 Logitech bir türlü sorunu çözemedim . 160 TL verdik oyunu aldık oynayamıyorum 2 haftadır. Yardımcı olabilir misin? Gerekirse team weaverden uzaktan baglanıp bakabilirsin kriz geçiricem.

Merhaba ,
Tuş ayarlarım hepsi tek tek bastığımda sıkıntısız fakat dediğim gibi sağ ve yukarı tuşuna basıp pas vermek istediğim de pas vermiyor illa bir yön tuşundan elimi kaldıracağım o zaman pas veriyor, klavyem ise K120 Logitech bir türlü sorunu çözemedim . 160 TL verdik oyunu aldık oynayamıyorum 2 haftadır. Yardımcı olabilir misin? Gerekirse team weaverden uzaktan baglanıp bakabilirsin kriz geçiricem.

Sorularıma maddeler halinde yanıt verirseniz daha iyi olacak. Bu tarz sorunlar genelde klavyeden kaynaklı oluyor. Başka bir klavye ile deneyin. Büyük ihtimal çözülecektir.

Sorularıma maddeler halinde yanıt verirseniz daha iyi olacak. Bu tarz sorunlar genelde klavyeden kaynaklı oluyor. Başka bir klavye ile deneyin. Büyük ihtimal çözülecektir.
Pozisyon ve gol tekrarları ile, kartlar fauller vs. tekrarlarını bazen geçilmiyor.Genelde D tuşu ile oluyor ama bazen sonuna kadar izletiyor bunun ayarı var mı?

Geri
Yukarı