Fifa 15 unhandled exception has occurred in your application hatası

Daha fazla  
Arkadaşlar uzun olduğuna bakmayın mesajımın durumu özetledim hafiften :)

Arkadaşlar herkese merhabalar. Birkaç gün önce FIFA15 aldım, işletim sistemim Windows 8.1 idi. Zincirleme olarak bir sürü hata aldım, hataları çözdüm birer birer ancak oyunu açtım kasıyordu. Arkadaşlarımda da aynı sistemler olduğu halde onlar rahat rahat oynarken bense resmen sürünüyorum. Oyunu aldığım gibi satmayı düşünüyorum. Origin üzerinden aldım oyunu. Belki işletim sistemleri; arkadaşlarımın Windows 7, benimkisi ise Windows 8.1'dir ve bu yüzden bir takım problemler oluşuyordur diye düşündüm. Windows 7 yükledim ancak şimdi şöyle resimdeki gibi bir hata alıyorum. Acaba bunun çözüm yolu nedir? Bilen birisi var mıdır? Ben FIFA15'i açıp oynamak istiyorum. Ful ayarlarda zaten oynayamam ancak oynamak istiyorum sorunsuz vaziyette. Net Framework 4.5.2 yükledim, ekran kartı driverım güncel (ATI), Windows güncellemeleri tamamdır, bilgisayar komple güncel anlayacağınız :) Şu hatayı çözmem ve oynayabilmem için çözüm önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olacak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

x.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı şu videodaki adımları uyguladım ve geçti. Seninde denemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilemiyorum, gerçekten yüksek paralar verip aldığımız oyunların bu gibi saçma hatalar vermesi kabul edilemez bir durum.

Hocam oyun bilgisayarımda yüklü vaziyette. Windows 8 iken de yüklüydü oyunu açıyordum ancak kasma problemi yaşadım. Windows 7'de de denemek istedim ancak şimdi de fotoğraftaki gibi hata alıyorum. Resim konu mesajımda.

aynı sorun bende'de var hala çözemedim ama bir keresinde driver booster programıyla tarattım ve güncelledim açıldı ama çok kasıyordu sonra bilgiseyara format atıldıktan sonra gene aynı hatayı verdi bu sefer çözemedim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı