FIFA 16 2021'de oynanır mı?

Yav arkadaş Alman muhakkak bizim buraları bilmiyor, 20 euroya bir şey demiyor. Dostum bizim bu charda yerde 10 cent bulsak seviniriz çünkü dolar 8 Euro 9 aha bakayım gene artmış neyse bizim bu charda en sevilen içecek keyif çayıdır. Herkes keyif çayı içer ama keyiflenemez sonra bizim burada 5 bin birime 1650S sistem toplanıyor sizin orada 5K birime ev+araba+100 dönüm tarla+bilgisayar alırsın. Bu bana biraz abartı geldi keyif çayı içeyim.

Hocam onun yerine neden FIFA 21 almıyorsunuz?
Hocam stabile değeree oyniyamicam çünki
Yav arkadaş Alman muhakkak bizim buraları bilmiyor, 20 euroya bir şey demiyor. Dostum bizim bu charda yerde 10 cent bulsak seviniriz çünkü dolar 8 Euro 9 aha bakayım gene artmış neyse bizim bu charda en sevilen içecek keyif çayıdır. Herkes keyif çayı içer ama keyiflenemez sonra bizim burada 5 bin birime 1650S sistem toplanıyor sizin orada 5K birime ev+araba+100 dönüm tarla+bilgisayar alırsın. Bu bana biraz abartı geldi keyif çayı içeyim.

Hocam deme öyle üzersin beni evet burada alım gücü yüksek ama aynı orantıda maaşlar düşük ama gene trye oranla iyiyiz. Bu arada TR'de kiler hard a alışmışlar inmek istemiyorlar yıllardır hemen hemen 18 yıldır. Bu arada üzücü bi haber gerçi sen olan bitenin gayet farkında sın koyun değilsin ama bizim burada yıl sonlarında indirimler olur bir tane vericem başka bir şey demicem ps4 en son geçen yıl 60 eurolara kadar düşmüştü

Hocam stabile değeree oynayamayacağım çünkü.

Hocam deme öyle üzersin beni evet burada alım gücü yüksek ama aynı orantıda maaşlar düşük ama gene trye oranla iyiyiz. Bu arada TR'de kiler hard a alışmışlar inmek istemiyorlar yıllardır hemen hemen 18 yıldır. Bu arada üzücü bir haber gerçi sen olan bitenin gayet farkında sın koyun değilsin ama bizim burada yıl sonlarında indirimler olur bir tane vereceğim başka bir şey demeceğim PS4 en son geçen yıl 60 Euro'lara kadar düşmüştü.

Türkiye'deki angutlar yüzünden bizimde başımız yandı. Neyse bu ülkede cidden yaşanmıyor inşallah 2 yıl sonra sizin oralardayım. Sonrada neden beyin göçü oluyor.

Hocam, bence oynanır. Sonuçta daha önce oynamadığınız bir oyun.

Benim var PS3 versiyonu ilk çıktığında almıştım o zaman bir çocuk haftalık paralarını biriktirip alabiliyordu son çıkan oyunu neyse bayağı belentilere girmiştim çünkü YouTube'da grafikleri çok iyiydi o zaman göre ben taktım PS3'e grafikler çok kötü gelmişti ki ben o zaman öyle grafikli oyunlar oynamazdım ama ona rağmen çok kötü gelmişti oyuncuların forma numaraası bile gözükmüyordu pausa bastığımda 4 5 saniye bekliyordum oyuncu kontrollride pek sarmadı beni şahsen 1 ay önce dedim tekrar oynayayım taktım PS3'e PS3'ün sesimi dersin oyunun çöp olmasımı dersin hemen tekrar kapattım. Bence almayın. Belki PS3 olduğu için böyedir ama çok heyecanla alıp grafikleri bu kadar kötü oyun beklemezdim.
Bir tane 0 unuttunuz galiba.

Kardeşim sen görmedinmi Fransa'da bir ara mağazadaa çekilmiş PS4 fotoğrafı altındada 80 Euro yazıyordu. Sana çay kafa yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı