FIFA 17 FPS Sabitlenme Sorunu

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Merhaba. Normalde oyun ayarlarında "No limit on FPS" seçeneği seçili ama nedense menülerde ve maç içerisindeki ara sahnelerde FPS 30'a sabitleniyor. Pilot kamerada oyunu oynarken 200 FPS gösteriyor fakat ara sahnelerde ve menülerde 30 FPS'e sabitleniyor. NVIDIA denetim masasında V-SYNC açık mı diye kontrol ettim fakat orda sorun görünmüyor ve bu sorun yalnızca FIFA 17'de var. Bilgisi olan var mı?

Kardeşim aynı sorun bende de var halledebildin mi ? Videolarda gördüğüm herşeyi yaptım artık,30 fps sabitleniyor yine de,bir oyun aldık ama zevk alamıyoruz ya.

Malesef abi çözümünü bulamadım.

görmüşsündür videolardan mutlaka ama windowsun bu xbox ayarlar menüsünden game dvr ı kapama işlemini yaptın mı ? Bi de benim gördüğüm redditte falan da okudum baya bu sıkıntı sadece laptoplarda yani mobil ekran kartlarında oluyor...Ne yapacam bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı