FIFA 17 tuşları birbirinden ayrıştırma nasıl olur?

Kvnc44

Hectopat
FIFA 17'de top adama geldiği zaman yön tuşlarıyla ileri geri yaptığım zaman hareket yapıyor sanırım sağ analogla birbirine karışmış. Bunları nasıl ayrıştırabilirim?

Dostum X360CE diye bir program var oradan yap ayarları FIFA'nın kendi oyun içindeki kol ayarları pe

Dostum X360CE diye bir program var oradan yap ayarları FIFA'nın kendi oyun içindeki kol ayarları pek iyi değil.

Oyunun setting ayarlarından ayarları sıfırlasam olmaz mı? X 360'ı indirdim onu çok zor görüyor orada sanırım bilmeden işlem yaptım ondan oldu.

Ben X360 PROgramını indirdim orada birkaç tuş atadım onunla alakası olmaz değil mi?

Olabilir dostum en sağlıklısı 360CEden yapmak ama bazen 2 kol olarak görebiliyor olmazsa normal FIFA'dan ayarla.
Oyunun setting ayarlarından ayarları sıfırlasam olmaz mı? X 360'ı indirdim onu çok zor görüyor orada sanırım bilmeden işlem yaptım ondan oldu.

YouTube'da ayarları var dostum eğer yapamasan FIFA için sana ayar atarım.

Olabilir dostum en sağlıklısı 360CEden yapmak ama bazen 2 kol olarak görebiliyor olmazsa normal FIFA'dan ayarla.

YouTube'da ayarları var dostum eğer yapamasan FIFA için sana ayar atarım.

Eyvallah kardeşim sağ olasın. Dün 360X'le uğraştım benim joyistiği görmüyor zorla gördü. Ondan önce seeting ayarlarını sıfırlayayım inşallah olur.

Geri
Yukarı