FIFA 18 Açılmama Sorunu

Melih Sinan

Hectopat
Daha fazla  
2 - 3 hafta önce FIFA 18'i başarıyla kurup çokça bir zaman oynamıştım. Ardından oyunu laptopuma yüklemeye karar verdim. Harddisk'im olmadığı için setup BIN dosyasını RAR ile bölüp flash belleğimle attım. Laptopta açılmadı çokça uğraştım olmadığı için aynı işlemi bilgisayarımda deneme kararı aldım silip geri yükledikten sonra hiçbir tepki alamadım.

Logfile.PML

Hata raporum burada.

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan MSVCP120.DLL'yi barındıran kütüphaneleri indirip kurun, kuruluysa onarın:

DLL Dosyaları Veritabanı

Maalesef sorun hala devam ediyor. İlk önce onardım olmadı silip tekrar yükledim reset attım hala açılmıyor ama şu olay sorunu çözmemizde yardımcı olabilir "vcredist_arm" exe'sine tıkladığım da bu uygulamanın Win32 uygulaması olmadığına dair bir hata veriyor. Diğer x64 ve x86 ları yükledim bir tek o kaldı.

Buradan MSVCP120.DLL'yi barındıran kütüphaneleri indirip kurun, kuruluysa onarın:

DLL Dosyaları Veritabanı

Cevabınızı bekliyorum...

Maalesef sorun hala devam ediyor. İlk önce onardım olmadı silip tekrar yükledim reset attım hala açılmıyor ama şu olay sorunu çözmemizde yardımcı olabilir "vcredist_arm" exe'sine tıkladığım da bu uygulamanın Win32 uygulaması olmadığına dair bir hata veriyor. Diğer x64 ve x86 ları yükledim bir tek o kaldı.

Cevabınızı bekliyorum...

Arm olanı kurmayacaksınız zaten. Fifa'nın kurulu olduğu yerde "installer" diye bir klasör olmalı, onun içindekileri kurarsanız oyun açılacak. Directx ve ekran kartı driverı da kurulu olmalı.

Arm olanı kurmayacaksınız zaten. Fifa'nın kurulu olduğu yerde "installer" diye bir klasör olmalı, onun içindekileri kurarsanız oyun açılacak. Directx ve ekran kartı driverı da kurulu olmalı.

İlginiz için teşekkür ederim ama installer klasöründe ki tüm her şey zaten yüklüymüş. Aygıt yöneticisinden ekran kartımın güncel olup olmadığına baktığım da güncel olduğunu belirtiyor. Dxdiag'da DirectX sürümümün 11 olduğu yazıyor. Bir eksiklik hala olabilir mi sizce?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı