FIFA 18 CD'si orijinal midir?

Mrs MORGAN

Centipat
Daha fazla  
İnternetten FIFA 18 alacağim. Adamin elinde iki CD var ne dersiniz?

Dosya Ekleri

• IMG-20220526-WA0003.jpg
    IMG-20220526-WA0003.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG-20220526-WA0002.jpg
    IMG-20220526-WA0002.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 61
PS4'e korsan CD çeken duymadım hiç. Orijinaldir yüksek ihtimalle.

İnternetten FIFA 18 alacağim. Adamin elinde iki CD var ne dersiniz?

PS4'te nasıl bilmiyorum ama PC sürümlerinde oyunu bir kere aktifleştirdikten sonra CD hesap istiyor. Bu konuda bilenler lütfen beni düzeltsin. FIFA 16 PC için CD almıştım. Oyunu kurduktan sonra hesap istedi aldığım kişinin hesabını ortak kullanarak oynayabiliyordum sadece. Konsollarda durum farklı olabilir tabii bunu bilmiyorum. Ayrıca PS4 kırma işlemi kolay değil diye biliyorum yani korsan oyun tarzı olaylar PS3 ile bitmişti sanırsam. Tabii dediğim gibi daha iyi bilenler düzeltsin lütfen beni.

CD orijinal. PS4 için korsan yok. Hatta PS3 için bile yok. Bunlar Blu-ray. PS4'te ise CD'li oyun, CD olmadan açılmaz. Oyun farklı bir bölgeye ait olabilir. Sonuçta çalışır. Genelde sıkıntı olmuyor.

Ben de şimdiye kadar PS4 için korsan disk basanı ne duydum ne de gördüm. Zaten çalışması imkansız ama belki birileri bu işin dolandırıcılığını yapıyor da olabilir. Disklerin ön tarafındaki baskıdan zaten orijinal olup olmadığı anlaşılır. Arka kısmında ise ortadaki dairenin kenarlarında Playstation logosu ve seri numarası gibi numaralar mevcut. Bunlar varsa kesinlikle orijinaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı