PlayStation orijinal midir?

Güntaç Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Amazon sitesinden PS5 siparişi verdim standart Edition çift kol bana gelen Japon menşeli bir üründü daha önce platstation hiç kullanmadığımdan pek anlayamıyorum bu ürün nasıldır nedir biri yardımcı olursa sevinirim. Sitesinden ürün alan çoğu kişi memnun kararsız kaldım.

Dosya Ekleri

• IMG_4196.png
    IMG_4196.png
    167,9 KB · Görüntüleme: 75
  • image.jpg
    image.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 84
Merhaba arkadaşlar. Amazon sitesinden PS5 siparişi verdim standart Edition çift kol bana gelen Japon menşeli bir üründü daha önce platstation hiç kullanmadığımdan pek anlayamıyorum bu ürün nasıldır nedir biri yardımcı olursa sevinirim. Sitesinden ürün alan çoğu kişi memnun kararsız kaldım.

Kutusundan veya resim 2'deki gibi PS 5 yazısından mı anlayacağız? Yoksa vahiy mi gelmesini bekleyelim hocam.

Şu ana kadar PS veya Xbox sahte konsol üreten olmadı, olamaz da. Ama kol dersen bol miktarda var.

Bu konsolların hiç çakmasını görmedim ps3 kollarının aynısını yapmışlardı bir ara ama konsolu yapamadılar hem yapsalar yazılımını nasıl taklit edecekler?

Modeli 2000 japon modeli bi sıkıntı olurmu bana gönderecekleri standart sürüm bu ile bi sıkıntı olurmu onu soruyorum

Sizin sipariş ettiğiniz fat kasa model olan PS5, size gelen ise PS5 Slim. Bu işte bir yanlışlık var diye düşünüyorum. Sorunuza gelirsek ürün orijinaldir. CFI kodunun sonu 00 ile bitiyorsa Asya ürünü, sonu 16-18 ile bitiyorsa Avrupa ürünüdür. Fat Kasa'nın CFI kodu 1xxx şeklinde, Slim'in CFI kodu 2xxx şeklindedir.

Sizin sipariş ettiğiniz fat kasa model olan PS5, size gelen ise PS5 Slim. Bu işte bir yanlışlık var diye düşünüyorum. Sorunuza gelirsek ürün orijinaldir. CFI kodunun sonu 00 ile bitiyorsa Asya ürünü, sonu 16-18 ile bitiyorsa Avrupa ürünüdür. Fat Kasa'nın CFI kodu 1xxx şeklinde, Slim'in CFI kodu 2xxx şeklindedir.
Pekı aralarında ne farkı var hocam

Slim ile fat kas arasındaki farklar: Slim'in 1TB depolama ile gelmesi, fat kasaya göre daha küçük olması.

Avrupa ve Asya ürünü arasında küçük farklılıklar dışında bizim gibi normal oyuncuların anlayabileceği hiçbir fark yok.
Daha guzel o zaman performans ve grafık problemı yoksa problem yok hocam

Geri
Yukarı