Çözüldü FIFA 18 tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dorukkuzey1979

Hectopat
Daha fazla  
Recep Abi aynı sorunu yaşıyorum. İnternet üzerinden paylaşılan çoğu çözümü denedim fakat hiçbiri fayda etmedi. Fifa18 Demoyu indirdim yaklaşık iki hafta oynadım hiç bir sıkıntı yoktu fakat Pes18 korsan indirdim kurulum yaptım, çalışmayınca internetten çözüm olabileceğini düşündüğüm bazı DLL dosyalarını system32 ve syswow64 klasörlerine kopyaladım. Bundan sonra Fifa 18 tepki vermemeye başladı. Fifa 18 korsan indirip kurdum aynı sorun onda da mevcut. 2005'ten 201' e kadar bütün Microsoft visual c++ lar kurulu cihazımda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 18 log dosyası yerine FIFA 17'yi iki kere atmışsın...

FIFA 17'yi de korsan kullanıyorsun gördüğüm kadarı ile ona destek veremeyeceğim. Çünkü sorun oyunun Crack'inde gibi. DLL hatası pek göremedim.

GTA 5'i de korsan kullanıyorsun yanlış görmediysem. Yine de şu DLL dosyasında sorun olabilir:

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sil ve bunu kur:

DirectX İndirme Aracı

Recep Abi gece çalışıyorum anca gördüm ve dediklerini yaptım fakat yine tepki yok. Ben tekrar Fifa 18 için hata raporu gönderiyorum ilgilenirsen sevinirim abi. Saygılar.
Logfile.PML

FIFA 18 de korsan gördüğüm kadarı ile. DLL sorunu göremedim. Belki NVIDIA sürücüsünü DDU ile kaldırıp temiz kurulum yaparsan fark edebilir. Ama destek istiyorsan orijinal bir oyundan rapor al.

Recep Abi anca fırsatım oldu 1709'u kurdum ve hepsi sorunsuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim abi.
İyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı