FIFA 18 Transfer Tavsiyeleri

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Herkes potansiyeli yüksek olan sağlam oyuncuları yazsın, internette aramakla veya oyunda bulmakla uğraşmayalım :)
Oriol Busqets: 18 yaşında 66 overal var. 83 potansiyele kadar çıkıyor. 1,2 gibi bir bedelle alınabilir.
Vitinho-Alena: 19 yaşında 70 overal. Kanatlar,10 numara, orta saha hatta bekde bile oynatım. 80-83 potansiyeli var. 5-7 arası alınır. 2 farklı adam ama ikisi de benzer olduğu için böyle yazdım.
Andre Green: 18 yaşında 68. 80'lere kadar çıkıyor. Kanat oyuncusu. 4.1 serbest kalma bedeli var ama daha ucuza da gelebilir.
Kelvin Adou: 73 overal ancak uzun vadede 85 ve üzeri de oluyor. Kesenin ağzını açmanız gerek biraz :D Ben 5,5 gibi bir paraya aldım.
Benden bu kadar çıktı :D

Alhaft alınabilir 20 yaşında 70 overal oldu şu anda gelişmeye devam ediyor iyi bir kanat oyunucusu.
RM'den Hakimi alınabilir SĞB oynuyor 19 yaşında 74 overal gelişmeye devam ediyor.
Martin 78 overal 20 yaşında SLB oynuyor ben ucuza kaptım oyundaki ilerlemenize göre artmış olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı