FIFA 18 World Cup Modu Oyundan Atma Sorunu

mehmetcanerkomur

Hectopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi bugün oyuna Dünya Kupası modu geldi, denemek için oyunu açtım ve World Cup Ultimate Team moduna giriş yapmaya çalıştığımda takım seçme ekranında oyundan atıyor. Tam oyundan atarken ekrana küçük bir pencere beliriyor fakat hemen kapandığı için, yazıları göremiyorum ve sorunun çözümünü bulamıyorum malesef. Yardımcı olur musunuz?

Hocam çok hızlı geçiyor. Görmek veya ekran görüntüsü almak imkansız.
Ekranı kayda aldım, yavaşlatınca directx function isimli başlıkta bir hata penceresi ile karşılaşıyorum.

Son düzenleme:
Selam kardeşim. Aynı problemi ben de yaşadım. Az önce kendı çabalarımla çözdüm. Umarım senın de işine yarar. Denetım masası , programlara gelıyosun. Fifa güncelleme esnasında microsoft visual dosyalarına da güncelleme atıyor.(2012 ve ya 2013 sürümü) Son güncelleme tarihi bugun olan dosyalarını onar ve pc yi yenıden baslat. Ben böyle çözdüm.

Arkadaşlar bende world cup fut mode giriyorum ve oyundan atıyor anlık bir yazı yazıyor ekran kartı ile alakalı olduğunu düşünüyorum...son guncel ati radeon yüklü ulan nasıl bir oyun anlamadım normal fut mode yağ gibi akarken bunun futı tırtladı...
Yardımlarınızı bekliyorum

Bildiğiniz gibi bugün oyuna Dünya Kupası modu geldi, denemek için oyunu açtım ve World Cup Ultimate Team moduna giriş yapmaya çalıştığımda takım seçme ekranında oyundan atıyor. Tam oyundan atarken ekrana küçük bir pencere beliriyor fakat hemen kapandığı için, yazıları göremiyorum ve sorunun çözümünü bulamıyorum malesef. Yardımcı olur musunuz?
kardeşim bir çözüm bulabildin mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı