FIFA 23'teki world cup modu nasıl?

594046

Centipat
FIFA 23'te biliyorsunuz ki world cup modu var. Bu modu seviyor musunuz? Hatta bazı kişilerin oyunu alma sebebi bu modun olması. Bu mod sizce kaldırılacak mı? Yoksa bu mod kalıcı mı gerçekten bilmiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Güzel, ben oynamıştım. WC bittikten 1-2 gün sonra da gözüküyordu ama şimdi var mı bilmiyorum. (Varmış.)
1673718572499.png

Hocam ben oyunu steam'de %60 indirimdeyken almıştım. Bu konuyu sizin düşüncelerinizi almak içi açtım.

Ben de 400 TL gibi bir fiyattan almıştım. WC inanılmaz sardı beni. Almanya oldum, final aşırı uzamıştı. Almanya - Brezilya maçıydı. Penaltılara kadar gitmişti. Ayrıca WC'ye diğer ülkeleri de ekleyebiliyorsunuz diye biliyorum. Türkiye'yi eklemek isterseniz ekleyebilirsiniz.

Ben de 400 TL gibi bir fiyattan almıştım. WC inanılmaz sardı beni. Almanya oldum, final aşırı uzamıştı. Almanya - Brezilya maçıydı. Penaltılara kadar gitmişti. Ayrıca WC'ye diğer ülkeleri de ekleyebiliyorsunuz diye biliyorum. Türkiye'yi eklemek isterseniz ekleyebilirsiniz.
Hocam oyunda kaç saatiniz var ve genelde hangi zorlukta oynarsınız?

Ben de Arjantin vs Fransa finalini oynayacağım bugün.

Ben de 50 saatim. Ultimate Team'de genelde profesyonelde oynarım. Takımdan takıma değişiyor. Arada Dünya klasına alıyorum zorluğu.

Ben genelde Kariyer oynuyorum hocam. Hele bir de kendim spikerlik yaptım mı aşırı sarıyor. Size de tavsiye ederim. Yeni bir takım oluşturup tarihin en iyi takımı olabilirsiniz. :)

Geri
Yukarı