FIFA 18 World Cup Modu Oyundan Atma Sorunu

Peki normal fut girdiğinde oyun çalışıyor mu ? Bende mesela wc girdiğimde bir tek wc fut modunda atıyor...ama diğer taraflarda çalışıyor...tam takım seçme menüye geliyorsun bir yazı çıkıyor atıyor...zaten uzun zamandır oynamıyordum yine oynamam en çok o olur
Güncellemeye kadar hiçbir sıkıntı yoktu, şimdi kariyer olsun UT olsun tüm modlarda atıyor.

Güncellemeye kadar hiçbir sıkıntı yoktu, şimdi kariyer olsun UT olsun tüm modlarda atıyor.
Alla alla ciddimisin ben oralara bakmadım dün sürekli güncelleme geldi artık herhalde ps4 alcaz fifa19 ile birlikte...
Ka
ben bir başka forum sitesinede yazdım cevap alabilirsem dönüş yapıcam buraya, en son çare oyunu tamamen silip yeniden yükleyecem origin üzerinden :(
abicim ben şu anda müsait olmadığım için birşey diyemiyorum ama sen bir bak en kötü şey yap dene bir bak baştan onar falan var ya

Alla alla ciddimisin ben oralara bakmadım dün sürekli güncelleme geldi artık herhalde ps4 alcaz fifa19 ile birlikte...
Ka

abicim ben şu anda müsait olmadığım için birşey diyemiyorum ama sen bir bak en kötü şey yap dene bir bak baştan onar falan var ya

yok hocam bir değişme yok , diğer forumda da ses seda yok , acaba ekran kartından kaynaklı bir durum mu var anlayamadım , yarın son çare oyunu tamamen kaldırıp yeniden yükleyecem

Merhaba beyler size çözümü söylemek için geldim bendede vardı hata oyuna giriyodum santrada topa vurunca oyundan atıyodu çözümü spikerinizi ingilizce yapın ve saha içi spikeri açın stadyumlar farklı olduğu için sorun yaratıyo sanırım ben spikeri ingilizce yapınca sorun çözüldü

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı