FIFA 18'de kariyer modunda güzel takıma transfer olmak çok zor

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıktan gördüğünüz üzere FIFA 18'de rayo vallecano takımındayım ve takım çok kötü, daha yeni küme düştük. Teknik direktöre transfer olmak istediğimi belirttim fakat çok az teklıf geliyor. O teklıfler de (leeds united gibi takımlardan geliyor) nasıl iyi takımlara transfer olabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü takımlarda iyi performans göstererek güzel takımların radarına girme şansınız var, elbette bir anda size Barcelona gibi takımları göstermeyecektir, kademe kademe yükselmeniz gerekmekte.

Özür dilerim fakat bu forumda yeniyim (fazla bir şey bilmiyorum) maalesef ki çözüldü nasıl yapacağım onu bile bilmiyorum kusura bakmayın,ama öğretirseniz size seve seve bunu uygulayabilirim

Özür dilerim fakat bu forumda yeniyim (fazla bir şey bilmiyorum) maalesef ki çözüldü nasıl yapacağım onu bile bilmiyorum kusura bakmayın,ama öğretirseniz size seve seve bunu uygulayabilirim
Mesajımda sol tarafta bulunab Rapor yazan kısma basıp çözüldü butonunu seçip onaylarsanız işlem tamamlanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı