FIFA 19 kadro yükleme sorunu

FurkanSahin

Hectopat
Resimde gördüğünüz gibi hata alıyorum. Kadro güncelleyemiyorum. Sadece bu dosyada değil indirmiş olduğum tüm kadro dosyalarında aynı sorun var. Oyunum orijinal. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    113,6 KB · Görüntüleme: 232
Son düzenleyen: Moderatör:
Yama yapmışsınız. Moddingway.com ya da GIGAmod; yaptığınız yama bir önceki yaptığınız yama ile uyumlu değil veya yamanız oyununuzla uyumlu değil.

Sadece kadroyu en güncel hale getirmek istiyorsan çalışan tek bir dosya var oyun için şu anda. Hangisi hatırlamıyorum ama bulunca paylaşırım. Ben de geçen hafta buldum çünkü. Diğerleri çalışmıyordu.

Sadece kadroyu en güncel hale getirmek istiyorsan çalışan tek bir dosya var oyun için şu anda. Hangisi hatırlamıyorum ama bulunca paylaşırım. Ben de geçen hafta buldum çünkü. Diğerleri çalışmıyordu.
teşekkürler
Yama yapmışsınız. Moddingway.com ya da GIGAmod; yaptığınız yama bir önceki yaptığınız yama ile uyumlu değil veya yamanız oyununuzla uyumlu değil.
herhangi bir yama yok efendim.Sıfırdan Kurulum Yaptım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı