FIFA 19 Maçları Simüle Edince Mağlup Olmak

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 19'da Milan ile teknik direktör kariyeri yapıyordum 1-2 sezon transferler yaptım takımım almadık kupa bırakmadı diğer sezona geçtim genel olarak çoğu maçı simüle ettim fakat İtalya'nın en güçsüz takımlarından 3-4 gol yemeye başladım oyuncularım da 86 güç üstündeler genel olarak neden böyle oluyor anlamıyorum bir yerden sonra kafayı yedim daha önceki teknik direktör kariyerlerimin hiçbirinde böyle bir şey başıma gelmemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakatlıklar ve kadro planlamasını iyi yaptınız mı? Kaleciniz sakatlanınca iş bitiyor resmen.

Fifa'daki gariplik demişken benim de anlam veremediğim şey var, rakip takımda as kalecisi sakat vb olmamasına rağmen yedek kalecisi ilk 11'de başlıyor. M.City ile karşılaşıyorum kalede Ederson yerine yedeği oynuyor bu örnekte durumu çoğunlukta yaşıyorum sebebi nedir?

Fifa'daki gariplik demişken benim de anlam veremediğim şey var, rakip takımda as kalecisi sakat vb olmamasına rağmen yedek kalecisi ilk 11'de başlıyor. M.City ile karşılaşıyorum kalede Ederson yerine yedeği oynuyor bu örnekte durumu çoğunlukta yaşıyorum sebebi nedir?
Ben de arada karşılaşıyorum FIFA'nın bu mantıklarını çözemedim maalesef genelde UCL son 16 ve çeyrek finalde yedel kaleci olabiliyor geri kanalında genelde as kaleci oluyor

Bende etki ettiği için söyledim zaten. Sizde olsaydı son maçta istediğiniz zorluğa getirip maç yapabilirdiniz. Bu arada oyununuz orijinaldir umarım.

Geri
Yukarı