Fifa 19 Nasıl Kadrolu Güncellerim?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller! Fifa 19'a sahibim, Fifa 20 almak istemedim. Kariyer oynuyorum fakat güncel kadrolarla oynamak istiyorum. Bunun için yama vs. önerme şansınız var mı? Nasıl yapabilirim?
Oyunum orijinal ve Origin üzerinden giriş yapıyorum.

Buradan yamayı indirin
KURULUM:
İndirmiş olduğunuz dosyayı Bilgisayarım > Belgeler > Fifa 19 > Settings içerisine atınız Ardından Fifa 19 a girip Profil > Kadroları Yükle

Not: Alıntıdır.
Hocam bu en günceli midir, yoksa daha güncelini bulabilir miyim? Bu arada "Kariyer moduna" girerken, en güncel kadro değil de "ilk kadrolar" seçeneğini mi seçeceğim?

Hocam bu en günceli midir, yoksa daha güncelini bulabilir miyim? Bu arada "Kariyer moduna" girerken, en güncel kadro değil de "ilk kadrolar" seçeneğini mi seçeceğim?
27 Mart 2020, yani en günceli. Dediğimi yaptıktan sonra yeni kariyer başlatın en güncel seçin. Aynı yama ile Wolves kariyer yapıyorum.

27 Mart 2020, yani en günceli. Dediğimi yaptıktan sonra yeni kariyer başlatın en güncel seçin. Aynı yama ile Wolves kariyer yapıyorum.
Hocam dediğinizi yaptım, Profil girip indirdiğim isimli "Kadroları yükle" diyorum fakat hiçbir şey değişmiyor. Online açık ondan mı oluyor acaba?
Yaptım hocam sağ olun. Peki kullandığınız güzel yama var mı? Mesela ligden çıkan takımların vs. yer aldığı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı