FIFA 19 Ticaret Komisyonu ne kadar?

HHilmi

Hectopat
Selamlar arkadaşlar herkese iyi sosyaller,

İnternette de uzun uzun araştırdım ama bir şey bulamadım. Şimdi ticaretten 40K coinslik bir kart sattık, bu karttan bize gelen coins sayısı kaç olacak ? Herhalde bir komisyon olayı varmış tam bilmiyorum, bu konuda bileniniz varsa yardımcı olabilir mi lütfen? [emoji120] Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA kartın satıldığı fiyattan %5 vergi alıyor yanlış hatırlamıyorsam. 40K coinse sattığın bir oyuncudan 2K coins vergi alınacağı için 38K coins almış olacaksın. Ticaret yaparken bu vergiyi katmayı unutma yoksa zarar edebilirsin.

EA kartın satıldığı fiyattan %5 vergi alıyor yanlış hatırlamıyorsam. 40K coinse sattığın bir oyuncudan 2K coins vergi alınacağı için 38K coins almış olacaksın. Ticaret yaparken bu vergiyi katmayı unutma yoksa zarar edebilirsin.

Teşekkür ederim çok saol.
Anladığın belli oluyor kardeşim bişeyler daha sormak istiyorum lütfen cevap ver ya [emoji2]

Benim normal Origin hesabımda Fifa 19 var o hesap üzerinden FUT TEAM oynuyorum, kardeşim de oynamak ama kendi FUT TEAM kadrosunda oynamak istiyor. Fazladan profil açma olayı var mı acaba ?

Teşekkür ederim çok saol.
Anladığın belli oluyor kardeşim bişeyler daha sormak istiyorum lütfen cevap ver ya [emoji2]

Benim normal Origin hesabımda Fifa 19 var o hesap üzerinden FUT TEAM oynuyorum, kardeşim de oynamak ama kendi FUT TEAM kadrosunda oynamak istiyor. Fazladan profil açma olayı var mı acaba ?
Fazladan profil açamazsın ama bir hesaba farklı kadrolar kurabilirsin. Kardeşine ayrı kendine ayrı kadro kurabilirsin coins biriktirip.

Fazladan profil açamazsın ama bir hesaba farklı kadrolar kurabilirsin. Kardeşine ayrı kendine ayrı kadro kurabilirsin coins biriktirip.

Peki son olarak şey sormak istiyorum.
Kondisyon sıkıntısı nasıl çözeceğim acaba ??
Bende her oyuncuya kullanacak kondisyon malzemesi yok, diyelimki kadromu kurdum ama kondisyonları az ve sözleşmeleri az nasıl olacak o biraz bilgilendirir misin lütfen [emoji120]

Peki son olarak şey sormak istiyorum.
Kondisyon sıkıntısı nasıl çözeceğim acaba ??
Bende her oyuncuya kullanacak kondisyon malzemesi yok, diyelimki kadromu kurdum ama kondisyonları az ve sözleşmeleri az nasıl olacak o biraz bilgilendirir misin lütfen [emoji120]
Transfer pazarından coinslerinle satın alabilirsin. Ayrıca tek tek kondisyon yerine kadro kondisyonu almanı tavsiye ederim. Her 3-4 maçta basman senin zarar etmemene olanak sağlayacaktır.

Transfer pazarından coinslerinle satın alabilirsin. Ayrıca tek tek kondisyon yerine kadro kondisyonu almanı tavsiye ederim. Her 3-4 maçta basman senin zarar etmemene olanak sağlayacaktır.

Çok çok çok teşekkürler, bir sorum daha var umarım kusura bakmıyorsundur.
Coins kazanmayı nasıl fazlalaştırabilirim? Zor kasılıyor gibi geldi.

Soru sormak bedava hiç sıkıntı değil. :)

Coins kazmayı sıklaştırmak için ticaret yapabilirsiniz, coins boostları oluyor onları etkinleştirebilirsiniz, squad battles, division rivals ve champions gibi modları oynayarak fazlalaştırabilirsiniz.

Yani 3-4 maçta zaten bir tane takım kondisyonu alabiliyorum, o zaman para nasıl kasacam ? Kadro kurma görevleri falan 🤣 işin içinden nasıl çıkılır ki o zaman?

Yani 3-4 maçta zaten bir tane takım kondisyonu alabiliyorum, o zaman para nasıl kasacam ? Kadro kurma görevleri falan 🤣 işin içinden nasıl çıkılır ki o zaman?
Dediğim gibi coins boostları etkinleştirebilirsiniz. Squad battles, division rivals, FUT Champions gibi modları oynayıp belli bi seviyeye gelerek ödül günlerinden para kasabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı